Simona Milinytė iš atostogų Kipre parsivežė įspūdžių ir maišą šviežių kukurūzų burbuolių

Simona Milinytė Kipre / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Simona Milinytė (17) grįžo iš Kipro, kur kartu su tėvais ir broliu keturias dienas skyrė poilsiui – trumpai paatostogavo. Nors svečioje šalyje praėjusią savaitę ji viešėjo visai trumpai, namo parvyko kupina įspūdžių ir... su maišu kukurūzų burbuolių.

Kipras – valstybė Viduržemio jūros rytuose esančioje saloje, kurios plotas – net 7 kartus mažesnis nei Lietuvos. Vos per keturias dienas S.Milinytė su šeimyna spėjo skersai išilgai išmaišyti visą salą, pasakodama apie ją nestokoja teigiamų emocijų. 

Simonos Milinytės atostogos Kipre (7 nuotr.)
+1

„Sala yra nepaprasto grožio, oras šiltas. Visas dienas buvo maždaug 27 laipsniai šilumos“, – džiaugiasi ji. Dainininkė apsistojo viešbutyje ant jūros kranto, džiaugėsi baseino teikiamais malonumais. „Išėjus į balkoną ar pro mano kambario langą atsiverdavo jūros bei nuostabaus grožio kalnų panorama“, – vietoje nenustygsta ji.

Komplimentais apiberia ir vietinius gyventojus: „Žmonės ten nepaprastai malonūs, draugiški ir visada šypsosi!”

Dienas Kipre ji leido ragaudama vietinio maisto, ilsėdamasi ir keliaudama po salą. „Labiausiai iš maisto man patiko turkiški kebabai – jie buvo pasakiški. Taip pat Kipre dabar – įvairių vaisių sezonas, todėl turguje jų prisipirkau pilnus maišus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo mergina. 

Simona Milinytė Kipre / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto dažniausiai ji skanavo virtų kukurūzų burbuolių. „Tai mano mėgstamiausias maistas. Visų pirma jas verdu, po to valgau! Prisiperku pilnus maišus, kai tik randu, kur įsigyti“, – sakė S.Milinytė.

Dainininkė rado laiko ir apsipirkti: „Nusipirkau žieminį paltą, profesionalaus makiažo priemonių, taip pat parsivežiau pilną maišą šviežių kukurūzų burbuolių, mat Lietuvoje jų jau nėra.“

Į Vilnių S.Milinytė grįžo sekmadienio paryčiais. „Skrendant namo teko persėsti į kitą lėktuvą Italijoje, Milane, todėl čia praleidau pusę dienos. Apsipirkau, pasivaikščiojau, apžiūrėjau šiek tiek Italijos, nors jau esu ten buvusi“, – pasakojo dainininkė.

Reziumuodama savo įspūdžius S.Milinytė patikino norinti grįžti į Kiprą: „Tai buvo trumpa kelių dienų poilsinė kelionė, kuri man nepaprastai patiko. Tikrai ten grįšiu ir vėl, tik šįkart pabūsiu ilgiau!”

Simona Milinytė Kipre / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau