Simona Milinytė Los Andžele pirmą kartą patyrė žemės drebėjimą

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-13 10:48
AA

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kalifornijoje, gyvenanti atlikėja Simona Milinytė patyrė, ką reiškia žemės drebėjimas. Sekmadienį Los Andžele vykęs žemės drebėjimas įvertintas 3,5 balo pagal Richterio skalę.

„Ką tik patyriau pirmąjį savo gyvenime žemės drebėjimą! Vau! Ačiū Dievui, nedidelis“, – gerbėjams pranešė S.Milinytė. 

O Žmonės.lt papasakojo žemės drebėjimą pajautusi bekalbėdama su šeima. „Pasidariau arbatos, tik atsisėdau, o tada pajutau lyg sofą būtų kažkas kaip kėdę pasukiojęs ir padrebinęs. Tada tikrai kažkaip sunerimau. Sakau mamai „kaip gerai, kad būtent dabar kalbamės“, – pasakojo ji. 

Iškart įsijungiau žinias, žiūrėjau naujienas. Patvirtino, kad buvo drebėjimas, gaisrinė ir policija jau išvažiavo į gatves stebėti ir fiksuoti, ar buvo aukų, nelaimių.

Žinoma, S.Milinytės šeima netruko sunerimti. „Mama klausė, kas atsitiko, o aš jai pasakiau, kad prisiekiu, jog pajaučiau žemės drebėjimą. Iškart įsijungiau žinias, žiūrėjau naujienas. Patvirtino, kad buvo drebėjimas, gaisrinė ir policija jau išvažiavo į gatves stebėti ir fiksuoti, ar buvo aukų, nelaimių. Ačiū Dievui, lyg apie nieką baisaus nepranešta“, – tikino dainininkė. 

Labiausiai S.Milinytė apgailestavo, kad drebėjimas išgąsdino jos šunį – pažadino, privertė sunerimti. 

O pati ji tikina drebėjimams esanti gana gerai pasiruošusi: „Man net buvo pristatymas, ką tokiu atveju daryti. Todėl nelabai ir pasimečiau. Be to, kadangi nejaučiau taip stipriai, nieko ir nedariau. Bet jaudulys buvo nemažas pradžioje... Ypač kai paskelbė, kad „drebėjimo zona“ paskelbtas mūsų rajonas.“

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.