Simona Nainė „Eurovizijos“ atrankos vedėjos vietą užleis kitai?

Arūnas Valinskas ir Simona Nainė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Arūnas Valinskas ir Simona Nainė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-17 14:51
AA

Ar pernai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje kaip laidos vedėja debiutavusi grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė tęs karjerą televizijoje ir šįmet, nežinia. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos rengėjai pažada, kad šou tikrai antrus metus iš eilės ves Arūnas Valinskas, tačiau kas taps jo partnere praneš tik penktadienį.

Pernai nacionalinė „Eurovizijos“ atranka su televizijos žiūrovais pasisveikino atsinaujinusi: pakeistos konkurso taisyklės – atskirai rinkta konkursinė daina ir atlikėjas, pasikeitė ir vedėjas – vietoje Andriaus Rožicko žiūrovai išvydo A.Valinsko ir S.Nainės duetą. 

Atrankos rengėjai naujovių žada pažerti ir šįmet. Užtat ir intriguoja, o pagrindinę naujieną, kas šįmet ves šou, slepia po devyniais užraktais. Nors daugelis ir būtų galėję pagalvoti, kad sėkmingu savo pasirodymu televizijoje nustebinusi Simona Nainė konkurencijos neturės ir šįmet – vėl stos prie „Eurovizijos“ vairo, panašu, kad dainininkės kėdė kliba: Žmonės.lt žiniomis, vedėja bus parinkta net iš kelių kandidačių. Ar S.Nainė – viena iš jų, taip pat neatskleidžiama.

Vienas iš „Eurovizijos“ prodiuserių D. Kubilius teigia, kad išrinkti vedėją – atsakinga misija: „Vedėjų parinkimo klausimas dažnai tampa svarbiu kalbų objektų. Vedėjas gali labai patikti prodiuseriams, bet sukelti visai priešingus jausmus žiūrovams. Šįmet mes labai paisysime žiūrovų nuomonės. Kaip tai padarysime – sužinosite jau šį penktadienį.“

Tuo tarpu pati S.Nainė, bendraudama su Žmonės.lt, nepanoro atvirauti: „Visa tai turi būti staigmena, kuri bus atskleista penktadienį. Dabar tik pirmadienis, tad teks palaukti.“

Ką norėtumėte matyti „Eurovizijos“ vedėjos vietoje? Žmonės.lt kviečia savo nuomonę pareiktšti komentaruose. 

Arūnas Valinskas ir Simona Nainė / Lukas Balandis / BNS nuotr.