Simona Nainė nuslėpė Ančiuką nuo vyro: „Dabar suprantu, kodėl tylėjo ir Natalija Bunkė“

Simona Nainė ir Natalija Bunkė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Simona Nainė ir Natalija Bunkė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-02 12:04
AA

Sekmadienį slapčiausias LNK projektas „Kaukės“ nustebino ne vieną smagiomis staigmenomis – artėjant didžiajam finalui buvo nuimtos net trys kaukės. Atidaryti įspūdingą šou buvo patikėta naujai kaukei – Ančiukui. Iš karto po dainos Giedrius Savickas pranešė, kad nieko nelaukiant ši kaukė bus nuimta. Visų nuostabai po ja slėpėsi drabužių kūrėja ir nuomonės formuotoja Simona Nainė.

„Kaip niekad sulaukiau labai daug žinučių, žmonės rašė, kad esu po Lėlės kauke ir aš visiems sakiau – pamatysit, kai nuims kaukę, kad manęs ten nėra. Todėl dabar pamatę, kad po Ančiuku slėpiausi aš, visiems tapo didžiausia intriga – o kas tuomet slepiasi po Lėle?“ – šypsosi žinoma moteris ir priduria, kad nuslėpti paslaptį pavyko net nuo vyro Jono Nainio.

Tiesa, Simona sako, kad galbūt viskas būtų buvę daug sudėtingiau, jeigu būtų tekę šiame projekte dalyvauti ilgiau.

Simona Nainė / S.Bolnienės nuotr.

„Man labai patiko, labai gražus ir įdomus projektas ir aš suprantu, kodėl daugeliui žmonių tampa tradicija kiekvieną sekmadienio vakarą atsisėsti prie televizoriaus ir bandyti išnarplioti užuominas, atspėti, kas slepiasi po kauke. Kitas dalykas, dėl ko šis projektas labai smagus, tai, kad patys dalyviai yra labai įtraukiami į slapstymosi žaidimą.

Gauni žinutę, kada ir kurioje vietoje būsi paimtas. Atvažiuoja automobilis, uždeda skydelį, tave visą paslepia, kad nesimatytų nė menkiausios kūno vietos, esi nuvedamas į atskirą kambariuką ir pas tave ateina tik kostiumo dailininkai, kurie padeda apsirengti. Ir viskas, daugiau niekas tavęs nemato.

Tikrai labai viskas konfidencialu. Aš dabar suprantu kodėl Natalija tylėjo, kaip vandens į burną prisisėmusi, kai slėpėsi po Kirmėlės kauke“, – pasakoja savo prekinio ženklo įkūrėja.

Natalija Bunkė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Laukia didysis šou „Kaukės“ pusfinalis. Kas pateks į finalą, o kieno tikroji asmenybė bus atskleista? Per LNK sekmadienį, 19.30 val.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 12 laida (49 nuotr.)
+43