Simona Nainė prabilo apie emigraciją ir kovo 11-ąją

Simona Nainė
Simona Nainė
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-10 15:58
AA

Aktorius Jokūbas Bareikis ir grupės „Pinup girls“ narė Simona Nainė uždainuos duetu – šventinėje Kovo 11-osios „Muzikinio iššūkio“ laidoje pora atliks V. Kernagio kūrinį „Santechnikas iš Ukmergės“. „Galiu prisipažinti, neklausyčiau jos namuose. Bet ši daina yra dėkinga tuo, kad ji pati iš savęs jau yra kažkoks etiudas, kuris papasakoja istoriją ir labai ryškius personažus nupiešia“, - prieš pasirodymą sakys S. Nainė. „Muzikinis iššūkis“ – jau šį šeštadienio vakarą 19.30 val. per BTV.

Šventinėje laidoje dalyviai papasakos ne tik apie pasirodymus, bet ir palies itin svarbias laisvės ar emigracijos temas. Garsenybės išsakys savo nuomonę apie lietuvių kalbą, žmones, miestus ir žinoma – Lietuvą. „Aš esu įsitikinusi labai daug kartų, kad negalėčiau gyventi užsienyje. Žinoma, jei aplinkybės mane priverstų ir aš turėčiau emigruoti, tai man tektų kažkaip susitaikyti. Bet man labai patinka Lietuva, mūsų kalba. Net atostogų metu po dviejų dienų aš noriu namo“, - pripažins S. Nainė.

Laidos MUZIKINIS IŠŠŪKIS akimirka / Luko Kodžio nuotr.

Simonos partneris Jokūbas Bareikis taip pat pasisakė, ką jam reiškia Kovo 11-oji ir kaip ją turėtume paminėti. „Laisvę turėtume švęsti smagiai ir su pagarba. Su pagarba žmonėms, kurie aukojo savo gyvybę. Viso to rezultatas – laisvė, kurią mes turime šią dieną. Tai yra vertybė, kuri buvo iškovota, atkurta. Tai reikia minėti su džiaugsmu.“ Naujai suburto dueto daina pati diktuoja, jog pasirodymas turėtų vykti Ukmergėje. Ar taip ir bus? „Tikėtina. Vis dėlto, man atrodo, kad kiekvienas miestas turi kažką labai savito ir to, ko tu nerasi kituose miestuose. Tas žavi Lietuvoje, kad kiekvienas miestas – kaip unikali, maža valstybė“, - pasakos Simona Nainė.

Kovo 11-ąją BTV projekto dalyviai paminės šventinėje „Muzikinio iššūkio“ laidoje. Čia, kaip ir kiekvieną šeštadienį, skambės tik lietuviškos dainos. V. Matačiūnaitė ir E. Kvoščiauskas atliks kūrinį „Žemyn upe“, A. Janonis ir T. Juodsnukis – „Elektrėnų žiburiai“, B. Skurstene-Serdiukė ir N. Nekrašiūtė – „Cafe emigrant“, R. Žibaitytė ir I. Juozapaitytė – „Himnas Nidai“, D. Norvilas-Deivis ir G. Leškevičius – „Lietuva“, M. Šedžiuvienė ir L. Lapėnas – „Pokštas“. Šou „Muzikinis iššūkis“ – šventinį Kovo 11-osios vakarą, 19:30 per BTV.