Simona Starkutė prabilo atvirai: „Man piršosi ne vieną, ne du ir net ne tris kartus“

Simona Starkutė / LNK, asmeninio albumo nuotr.
Simona Starkutė / LNK, asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-29 14:31
AA

„Man piršosi ne vieną, ne du ir net ne tris kartus. Buvo, kad tas pats vyras du kartus piršosi, o tie, kurie nesipiršo, bent jau klausė manęs, ką manau apie tai...“, – prisipažino modelis, „SbyS“ prekės ženklo įkūrėja Simona Starkutė.

Pasak moters, ji galėjo seniai ištekėti ir susilaukti vaikų, tačiau to nepadarė ir nė neketina daryti, jeigu to reikia tik tam, kad atitiktų aplinkinių įsivaizduojamas normas, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Simona Starkutė / Asmeninio albumo nuotr.

Modeliu Simona dirbo 16-a metų, dėl šio darbo išmaišė visą pasaulį, susipažino su kitomis kultūromis, gerokai praplėtė akiratį. Tai jai padėjo suprasti, kad gyvenime kiekvienas galime rinktis, kuo norime būti, kurti šeimą arba likti viengungiais ir aplinkinių nuomonė čia nieko nereiškia.

Simona gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo, kad yra tikintis žmogus, kiekvieną vakarą palydi malda, todėl santuoka jai reiškia ne šiaip sau pasižadėjimą, bet svarbų įsipareigojimą.

Simona Starkutė / LNK, asmeninio albumo nuotr.

„Neįsivaizduoju savęs stovinčios prie altoriaus ir prieš Dievą prisiekiančios meilę visam gyvenimui, kai nesu savimi garantuota. Tai ir yra didžiausia mano problema. Aš bijau apgauti Dievą, kad negalėsiu išpildyti pažado“, – pasakojo Simona.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20.00 val., per LNK.