Simono Pham debiutas filme „Tu mano deimantas“: kaip mylimoji Marija Poželaitė vertina sekso scenas

Simonas Pham su širdies drauge Marija Poželaitė ir filmo „Tu mano deimantas“ aktore Ugne Zavistauskaite / BNS foto ir Luko Griciaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Simonui Pham modelio karjera sekasi puikiai, tačiau jis visuomet turėjo svajonę atsidurti ir didžiajame kino ekrane. Pagaliau ją pavyko įgyvendinti. Jaunas vyras suvaidino Ruslano Abdulajevo erotiniame trileryje „Tu mano deimantas“. Tai yra pirmasis tokio žanro lietuviškas filmas.

Simoną Pham pokalbiui apie kino patirtį pavyko pagauti Paryžiuje pakeliui į Lietuvą, o po poros dienų jis keliaus į Milaną, kur toliau sėkmingai tęs modelio karjerą. Tačiau debiutas kine jauno vyro svajonėse pasėjo dar daugiau karjeros ambicijų.

Sudėtingiausia – apsinuoginti šaltyje

Pernai Simonas Pham gavo pasiūlymą sudalyvauti lietuviško erotinio trilerio kastinge: „Eidamas į pirminį kastingą netikėjau, kad jį praeisiu, todėl per daug nesigilinau į scenarijų. Ėjau dėl patirties“, – sako jis.

Simonas Pham / Luko Griciaus nuotr.

Sužinojęs, kad būtent jis buvo išrinktas Jokūbo – deimantų verslininko – vaidmeniui labai apsidžiaugė, tačiau dar kelias dienas, kai jau netgi vyko filmo repeticijos, negalėjo patikėti savo sėkme.

„Kurį laiką galvojau, kad vietoj manęs vis dar gali paimti profesionalų aktorių. Tačiau po trijų dienų suvokiau, kad viskas yra rimta ir teks eiti iki galo“, – su šypsena prisimena S.Pham.

Tai, kad scenarijuje yra daug scenų, kuriose tenka apnuoginti kūną, Simono neišgąsdino. „Buvo daug sudėtingiau kovoti su šalčiu, nes daugiausia buvo filmuojama apleistame dvare vėsiu metų laiku. Kai kūną rakina šaltis, tikrai sunku įsijausti į vaidmenį“, – prisimena jis.

„Galėjai ir geriau“

Tai yra pirmasis modelio Simono Pham vaidmuo kine. Po pirmojo savaitgalio, kai filmas rodomas kino teatruose, Simonas gavo daugybę draugų palaikymo žinučių. Beje, jis kadaise draugams yra sakęs, kad vieną dieną jie valgydami spragėsius žiūrės į jį didžiajame ekrane: „Nors ir praėjo dešimt metų, bet pažadą ištesėjau“, – džiaugiasi jaunas vyras.

Filmo „Tu mano deimantas“ aktoriai – Simonas Pham ir Ugnė Zavistauskaitė (7 nuotr.)
+1

Pasak debiutuojančio aktoriaus, jo širdies draugė Marija Poželaitė irgi labai palaiko mylimąjį jo naujajame amplua. Tiesa, po „Tu mano deimantas“, kuriame gausu sekso scenų, premjeros pajuokavo: „Galėjai ir geriau“, – juokdamasis mylimąją pacitavo pats Simonas.

Marija Poželaitė, Tuen Simonas Phamas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Tuo tarpu kino profesionalai paminėjo S.Pham kitas silpnąsias vietas, tačiau ir padrąsino sakydami, kad jis turi potencialą kino industrijoje.

„Gyrė, kad gerai atrodau kadre, tačiau turiu padirbėti su intonacijomis“, – reziumuoja jaunasis aktorius.

Paklaustas, ką norėtų suvaidinti ateityje, Simonas nedvejoja: „Labiausiai norėčiau padirbėti fantastiniame filme, tarkime, apie ateivius“, – sako jis.

Filmo „Tu mano deimantas“ pasirodymo proga netrukus galima bus laimėti vakarienę su pagrindiniu jo aktoriumi – Simonu Pham. Sekite filmo socialinius tinklus.

Lietuviško filmo „Tu mano deimantas“ premjera Vilniuje (58 nuotr.)
+52
Skaitykite daugiau