Simonos Albanavičiūtės veido odos priežiūros patarimai, kuriais vadovaujasi ir jos mama

Simona Albavičiūtė su mama Irena
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Kai kurių dalykų gali išmokyti tik mamos. Ištikus gyvenimo netikėtumams, neretai kreipiamės į jas patarimų. Mamos nestokoja gyvenimiškos patirties ir gali padėti ne tik susidėlioti mintis, bet ir rasti geriausią išeitį. Augdamos iš jų mokėmės, stebėjome jų įpročius, tradicijas, ritualus ir stengėmės pačios perimti jų patirtį. Tačiau užaugusios dukros neretai irgi gali duoti ne vieną naudingą patarimą mamoms.

Garsi moteris ir radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė paauglystėje susidūrė su problematiška oda. Tad mama, pastebėjusi tai dar ankstyvoje stadijoje, suprato, kad merginos oda prašosi ypatingos priežiūros, ir stengėsi Simonai išugdyti įprotį vakare odą kruopščiai nuvalyti ir paruošti miegui. O kokių naudingų patarimų Simona dabar duoda mamai ir ar jos diskutuoja apie veido odos priežiūrą?

Simona pripažįsta, kad laikas praleistas su mama – ypatingas, o vakaro grožio ritualai – jų mėgstamiausia tradicija. Kai Simona lanko gimtuosius namus ar kai jos mama Irena užsuka pasisvečiuoti pas dukrą į Vilnių, jos ypač mėgsta išbandyti naujausias veido kaukes.

Turbūt niekam, kas bent kiek seka Simonos gyvenimą, nėra paslaptis, kad mergina labai mėgsta keliauti. O kelionių metu – pasižvalgyti po grožio prekių parduotuves. Išgirdusi apie naujienas veido odos priežiūros priemonių pasaulyje, ji visuomet ieško ko nors ypatingo ir savo mamai. Tad Irena mėgsta juokauti, kad šiuo metu naudingų patarimų ji dažniau išgirsta iš dukros, nei pati juos dalina.

Vakaro ritualas – tai maža paslaptis, leidžianti ne tik išsaugoti sveiką, gražią odą bei puikią savijautą, bet ir jaukiai praleisti laiką su dukra ar mama! Daugiau patarimų, kaip prižiūrėti veido odą vakarais, išgirsite bei daug linksmų nutikimų ir žaidimų išvysite naujoje pramoginėje EUROVAISTINĖS INTERNETE laidoje LABANAKT, GRAŽUOLE!. O jūsų veido odai tinkamų ir naudingų produktų ieškokite www.eurovaistine.lt skiltyje LABANAKT, GRAŽUOLE! 

Skaitykite daugiau