Simonos Albavičiūtės dukrai tenka kęsti gipsą: „Buvo sunku susitaikyti“

Simona Albavičiūtė-Bandita / Soc.tinklų nuotr.
Simona Albavičiūtė-Bandita / Soc.tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-18 13:30
AA

Simona Albavičiūtė-Bandita (36) šių metų vasarą su sužadėtiniu, ledo ritulininku Andriumi Židkovu (30) susilaukė pirmagimės. Nieko keisto, kad didžiausios gyvenimo dovanos sulaukusios radijo ir televizijos laidų vedėjos socialinius tinklus beveik keturis mėnesius puošė tobulos motinystės akimirkos. Visgi visai neseniai Simona prakalbo apie jokių filtrų nepagražintą realybę – pasirodo, jos dukrai dėl pėdų deformacijos jau tris savaites sugipsuotos kojytės.

Apie jokių filtrų nepagražintą realybę S.Albavičiūtė prakalbo socialiniame tinkle „Instagram“. Atviru įrašu radijo ir televizijos laidų vedėja sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

Liepos 19-ąją mama tapusi S.Albavičiūtė atvirai papasakojo apie pastarųjų savaičių išgyvenimus ir tai, su kuo tenka susidurti beveik keturių mėnesių dukrytei.

„Visai neseniai gavau laišką iš vienos mamos, kuri rašė: „Kai žiūriu tavo instagramą, atrodo viskas tik gerai, vaikutis ramus, o tu išsišiepusi važiuoji su riedučiais Palangoje stumdama vežimą. Negi tikrai pas jus nebūna juodų dienų?!“ Būna. Dar ir kaip“, – atvirą įrašą pradėjo S.Albavičiūtė.

„Šiandien skaičiuojame 3 savaites, kai mažylės kojytės sugipsuotos. Kadangi tą pastebėjo akyliausi, nusprendžiau pasidalinti. Mažylei buvo nustatyta pėdučių deformacija Metatarsus Varus. Kurios paprasta akimi nebūtume ir pamatę. Atrodo, paprastas apsilankymas pas ortopedą, o tau sako – reikia dėti gipsą.

Pasirodo, kad atlaikytų gipsas vaikiškus kojyčių mostus, net ir turint bėdą pedutėse, gipsuojamos visos kojytės, iki pat viršaus. Su šia mintimi sunku buvo susitaikyti, tačiau kai trečia gydytoja pasakė tą patį, supratome – gipsas bus.

Tuo metu mažylė jau intensyviai šypsojosi, puikiai miegojo ir buvo ką tik suradusi savo dienos ritmą. Bam. Gipsas. Susijaukė miegas, nuotaikos ir prasidėjo tikriausiai sunkiausias etapas, kokį turėjome. Pirmas gipsas buvo pakeistas po 5 dienų, antras dar po savaitės.

Ką tai reiškia? Ir vėl šlapia ir šalta visą parą, kol išdžius. Todėl kad vaikas miegotų ir nejaustų diskomforto, pirmą parą vyksta nuolatinis džiovinimas. Fenas pritaisytas prie vežimo, šildytuvas sekioja visur iš paskos. Kai atrodo jau apsiprato, vėl reikia gipsą keisti (taip po truputį pėdutė vis atstatoma į reikiamą padėtį).

Trijų mėnesių kūdikis jau nori vartytis ir tobulėja kas valandą, o čia iš kažkur atsiranda prie kojų pritaisyti kažkokie akmeniniai batai... todėl iš to nesupratimo – „Kodėl aš negaliu normaliai judėti, nes taaaaaip noriuuu!“ – kelias dienas mažylė taip verkė, kad praverkė savo balsą, užkimo ir beveik „neprakalbėjo“...

Kur geriausiai būnasi šiomis savaitėmis? Tai aišku, kad ant rankų. Pirmomis dienomis atrodė nugarai ate, o rankų pirštų sąnariai susprogs. Bet ką – pasirodo kaip mažas vaikas gali adaptuotis prie sunkaus gipso ir praėjus kelioms dienoms beveik daryti salto su savo sugipsuotomis kojomis, taip ir suaugęs – tiesiog priprasti.

Kad mažylė turėtų kuo daugiau gerų emocijų ir pamirštų savo sunkias kojas, dienos metu žaidžiame nesibaigiantį žaidimą „Prajuokink mane“. Taip paverkdami pasijuokdami, paverkdami ir pasijuokdami, jau išbuvome 3 savaites! Žiūriu dabar į jas ir galvoju – kaip gerai, kad tik tokios bėdos.

Todėl jei namuose užeina juodi debesys, jie būna pas visus. Bet jokie gipsai ar ašaros nesutrukdys mums būti laimingiems! Juk TAIP?“ – rašė ji.

Simona Albavičiūtė-Bandita dukros sulaukė 2021-ųjų liepos 19-ąją. Apie pagausėjusią šeimą Simona Albavičiūtė-Bandita pranešė Instagrame. Moteris parašė dukrelės gimimo datą ir pasveikino ją atvykus į šį pasaulį. Taip pat mama tapusi moteris pasidalijo ir viena pirmųjų jųdviejų nuotraukų.

Iškart po žinios pranešimo, po fotografija pasipylė artimų draugų ir kolegų sveikinimai.

Kad laukiasi pirmosios atžalos ir taps mama Simona paskelbė balandžio 12-ąją: tądien gimtadienį minėjusi moteris šia proga su draugais ir sekėjais socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka iš nėštumo fotosesijos taip pranešdama ir žinią apie gandrų laukimą.

Gimtadienio dieną paskelbdama žinią apie nėštumą, S.Albavičiūtė rašė: „Šiandien man 36. Ne kartą sakiau, kad turėjau ypatingai įdomų, linksmą ir nuotykių pilną gyvenimą. Rodos, patyriau viską, ką galėjo patirti garsiai juoktis mėgstanti mergina, kurios jaunystė tęsėsi net 35 metus. Ir nors šeimoje vis dar esu jauniausia dukra, mažoji anūkė ar ta, kuri, rodos, niekada nesubręs, pastaraisiais metais jaučiau viena – esu pasiruošusi naujam gyvenimo etapui.

Kuriame bus tiek pat juoko ir nuotykių, tik jais galėsiu džiaugtis nebe viena, o spalvingą pasaulį rodyti ir su juo pažindinti savo vaikutį, kuris ėmė ir lyg Dievo dovana buvo atsiųstas man tam, kad šiek tiek sustočiau, galbūt mažiau dirbčiau ir turėčiau gyvenime ne valanda mažiau, tačiau bent minute daugiau. Per kurią galėčiau pastebėti dalykus, kuriems kažkada gal neturėjau laiko.

Šiandien pirmasis su gimtadieniu mane pasveikino jau ūgtelėjęs ir aktyviai pilve besispardantis būsimas šios planetos gyventojas, kuris nubudo anksčiau už mane ir leido pasimėgauti tekančia saule, apšviečiančia Vilniaus senamiesčio bažnyčių stogus. Geresnės dovanos negalėčiau tikėtis. Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems. Aš! Būsiu! Mama!“

Simona Albavičiūtė-Bandita / Redos Mickevičiūtės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Simona savo širdies draugą pristatė 2018-aisiais vykusiuose „ŽMONIŲ“ apdovanojimuose, į kuriuos jiedu atvyko susikibę už rankų.

Pora susižadėjo 2019-ųjų pabaigoje: sužadėtuvės įvyko egzotiškų atostogų Zanzibare, Afrikoje, metu.

„Vis dar neįtikėtina, kad plaukėme pažiūrėti jūros žvaigždžių, o vidury vandenyno manęs paklausė: „Ar būsi mano žmona?“ Taip! Buvo taip netikėta, kad klausydama Andriaus, visą laiką galvojau, kad esu filme, nepamenu nei vieno žodžio. Oh! 2019 baigiasi su maksimaliais siurprizais! Galiu pasakyti tik viena... Andriau, ilgai mums ir laimingai“, – tąkart po sužadėtuvių naujiena socialiniame tinkle pasidalijo Simona.