Simonos Brazdžionytės jubiliejinės kolekcijos veidu tapo Viktorija Macijauskienė

Kolekcijos modelis
Kolekcijos modelis
Šaltinis: Žmonės
2018-11-12 11:07
AA

„Menas be ribų“ kūrėja Simona Brazdžionytė rudeniui įpusėjus savo kūrybos gerbėjams pristato penktąją papuošalų ir drabužių kolekciją „Winter‘19“. Jubiliejinės kolekcijos ambasadorėmis, be jos pačios, šįmet tapo dvi įkvepiančios moterys – Viktorija Macijauskienė ir Liucina Rimgailė.

Simona neatsilieka nuo naujausių mados tendencijų ir kolekcijoje „Winter‘19“ panaudojo visų dabar taip mėgstamus audinius ir aksesuarus: aksomą ir dirbtinį kailį. Spalvų paletė ypač tinkama šaltajam sezonui ir yra labai mylima tautiečių: dominuoja juoda, smėlio, bordo, žalia, aukso ir sidabro atspalviai. Kolekciją sudaro dešimt skirtingų modelių suknelių, sijonų, kelnių ir palaidinių. Kiekviena palaidinė turi ir S.Brazdžionytės kūrybos skiriamąjį ženklą – iškirptą apskritimą, dekoruotą vardiniu paukšteliu.

„Šįmet „Menas be ribų“ švenčia 5-erių metų gimtadienį, todėl ir kolekcija buvo sukurta neatsitiktinai. Nors drabužiai mano kūryboje buvo nuo pat pradžių, pastaruosius dvejus metus juos šiek tiek padėjau į lentynėlę ir daugiau koncentravausi į papuošalus. Tačiau juos įsigijusios moterys vis manęs klausdavo, ką gi prie jų vilkėti, o tai ir buvo viena iš stipriausių motyvacijų, damoms pasiūlyti ir stilingą aprangos eilutę. Mano kuriami apdarai skirti save mylinčiai, pasitikinčiai, elegantiškai ir veikliai moteriai, norinčiai nustebinti ir sužavėti“, – pasakoja Simona.

Kolekcijos modelis

Su S.Brazdžionytės naujausios kolekcijos drabužiais kiekviena moteris sėkmingai įsisuks į darbinius susitikimus, o vakarais, pakeitusi kelias įvaizdžio detales, smagiai šėls vakarėlyje ir lengvai pakerės aplinkinius. Deriniai lengvai tarpusavyje derinami, todėl galima nesunkiai sukurti skirtingus įvaizdžius.

Neatsitiktinai „Winter’19 ambasadorėmis tapo ir dvi skirtingos, bet išore ir vidumi gražios moterys – Viktorija Macijauskienė ir Liucina Rimgailė.

„Viktorija nuo pat pirmųjų pažinties dienų mane pakerėjo savo moteriškumu, elegancija, vidine ramybe ir nuoširdumu. Iš jos sklinda meilė gyvenimui, natūralumas… Nesižavėti Viktorija tiesiog neįmanoma! – sako S.Brazdžionytė. – O mieloji Liucina, saldžiausių saldumynų fėja, mano kolekciją puošia jau ne pirmąjį kartą. Su ja kartu augau tiek aš, tiek mano kūryba. Liucinos motyvacija, pozityvumas, plati šypsena, užkrečiamas noras tobulėti ir skleisti gėrį aplink save mane labiausiai ir užbūrė. Kiekviena iš mūsų gali labai daug ko pasimokyti iš Liucinos.“