Simonos ir Mindaugo Lipnių trynukai atšventė 5-ąjį gimtadienį: sulaukė išsvajotos dovanos

Simonos ir Mindaugo Lipnių trynukų gimtadienis / Gabrielės Švirinės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Jeigu negali pakeisti situacijos, pakeis požiūrį į ją. Mes taip ir padarėme!“ – prisimindami gegužės 28-ąją šypsosi parduotuvės „Simitri“ įkūrėjai, nuomonės formuotojai Simona ir Mindaugas Lipniai. Tądien jų trynukai Patricija, Emilija ir Herkus atšventė savo 5-ąjį gimtadienį, kurio nesigadino net ir vėsus oras.

Simona ir Mindaugas seniai nusprendė, kad vaikų gimtadienį rengs ne Vilniuje, kur ir gyvena, o pajūrio namų Kunigiškėse erdviame kieme. Patyliukais tikėjosi, kad diena bus tokia pat graži, kaip ir vaikams gimus, tačiau orų prognozė šventei gryname ore palanki nebuvo: „Rankų nenuleidome. Nupirkome šildytuvus, pastatėme palapinę, svečiai ir mes patys tinkamai apsirengėme, todėl pramogauti lauke oras nesutrukdė. Namų erdvę pasirinkome tik jaukiai šeimyninei fotosesijai.“

Vaikai tądien ypač laukė pasirodant animatorių, kurių šventėje buvo net trys, didžiulio batuto ir saldėsių: kieme stovėjo spragėsių ir cukraus vatos aparatai. Patricija, Emilija ir Herkus prieš gimtadienį patys išreiškė pageidavimus, kokių tortų norėtų: šįmet vieningai sutarė, kad juos puoš pamėgto animacinio filmuko „Šunyčiai patruliai“ herojai. Simona pastebi, kad augant vaikams jų norai keičiasi, kiekvienas jų turi savo nuomonę ir visiems trims vienodai įtikti tampa vis sunkiau.

Simonos ir Mindaugo Lipnių trynukų gimtadienis / Gabrielės Švirinės nuotr.
Simonos ir Mindaugo Lipnių trynukų gimtadienis / Gabrielės Švirinės nuotr.

„Vaikams svarbiausia – emocija: draugai ir nesibaigiančios linksmybės. Smagu žinoti, kad po šventės jie į lovas sugulė laimingi ir kupini džiugesio. O kaip kitaip, kai pagaliau gavo savo svajonių dovanas – išmaniuosius vaikiškus laikrodžius. Nors lauke vaikų iš akių nepaleidžiame, dabar dar labiau visi jausimės saugesni, žinodami jų buvimo vietą. Patikėkite, su judriais trynukais lauke tikrai yra ką veikti“, – nusijuokia.

Simona sako, kad praėjusiais metais vaikų gimtadienio puošmenomis rūpinosi pati, nebuvo nusiteikusi ir fotosesijai, o šįmet viską darė su profesionalų pagalba. Užkandžius svečiams taip pat užsakė kavinėje ir pastebėjo, kad rengti vaikų gimtadienius pajūryje – pigiau nei sostinėje. „Bet svarbiausia, kad pasiruošimas šventei nevirto stresu, o aš dienai įpusėjus nejutau nuovargio. Šventė buvo įsiminta ne tik vaikams, bet ir tėveliams“, – pasidžiaugė S.Lipnė.

Fotogalerija:

Simonos ir Mindaugo Lipnių trynukų penktasis gimtadienis (46 nuotr.)
+40
Skaitykite daugiau