Širdį paliečianti L.Adomaičio dovana sūnui: „Ateityje šios vertybės suformuos šviesią asmenybę“

Linas Adomaitis su sūnumi / Eglės Gendrėnaitės nuotr.
Linas Adomaitis su sūnumi / Eglės Gendrėnaitės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-04-18 11:29
AA

Dainininkas Linas Adomaitis pristato naują dainos „Šviesa spindės tamsoje“ versiją, kurią įrašė su mišriu jaunimo choru „Exaudi“. Kartu su daina dienos šviešą išvydo ir įspūdingas vaizdo klipas.

L.Adomaičio kūrinys „Šviesa spindės tamsoje“ šiuo metu kaip niekad aktualus. Pristatydamas naują, sakralinę dainos versiją ir vaizdo klipą, L.Adomaitis pasakojo, kad kūrinys atspindi gėrio pergalę prieš blogį, o visa tai perteikia vaizdo klipe matomi simboliai.

„Dykuma – vieta, kurioje nėra gyvybės, nėra vandens, viskas išdegę. Dykumoje net Dievo Sūnų iš tiesos kelio bando išvesti blogis... O smuikas pats iš savęs yra gyvybė, sielos instrumentas, dvasinis ginklas. Tai du pagrindiniai mano naujausio vaizdo klipo simboliai – dykuma ir smuikas. Ir, žinoma, išgryninta dainos „Šviesa spindės tamsoje“ sakralinė versija, įrašyta su mišriu jaunimo choru „Exaudi“, – sakė jis.

„Šiandien, kaip niekada reikia pačių įvairiausių ginklų kovai su blogiu. Kovai su tamsa. Tamsą visada nugali šviesa, o patį didžiausią skausmą išlaisvina viltis. Šiandien mes visi kovojame bei giname tai, kas šventa. Net ir su metafiziniu ginklu balso stygose“, – pridūrė L.Adomaitis.

Linas Adomaitis / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak atlikėjo, daina „Šviesa spindės tamsoje“ buvo sukurta jo sūnui Jokūbui. „Man tai yra šventa, nes dainos pagrindinė mintis – padėka Dievui, kuris grąžina stiprybę, dovanoja drąsą ir suteikia viltį. Tai – dvasiniai dalykai, kuriuos tėvas perduoda sūnui. Ateityje šios vertybės suformuos šviesią asmenybę, gebančią saugoti tikėjimą ir laisvę“, – kalbėjo jis.

L.Adomaitis pasakojo, kad mintis įrašyti dainą su choru „Exaudi“ gimė neatsitiktinai.

„Dažną sekmadienį Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčioje žaviuosi nepriekaištingu šio choro skambesiu, tad susisiekiau su kolektyvo vadove Vita Liaudanskaite Vaitkevičiene ir netrukus pradėjome choro balsų aranžavimo bei įrašų darbus.

Esu nepaprastai dėkingas šiam chorui už profesionalumą, o svarbiausia – už nuoširdumą. Jis aiškiai juntamas ne tik šiame garso takelyje, bet ir vaizdo klipe. Dar vienas vilties simbolis tebūnie ir tai, kad sakralinę „Šviesa spindės tamsoje“ versiją bei vaizdo klipą pristatau būtent per Šv. Velykas – Kristaus prisikėlimo iškilmes! Tai – galutinis blogio sutriuškinimas ir gėrio triumfas. Šviesa spindės tamsoje. Skleiskime ją kartu“, – ragino atlikėjas.

Lino Adomaičio dainos „Šviesa spindės tamsoje“ sakralinė versija: