Širdis atvėrusiems labdariams – aukštosios mados dizainerio Irakli Nasidze kolekcijos pristatymas

Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-13 10:42
AA

Svetingumo komplekse „Monte Pacis“ penktadienio vakarą vyko gerumo renginys, kuriame apsilankę svečiai savo paramą skyrė tam, kad trys dešimtys Kauno dienos centro vaikų per Šv. Kalėdas galėtų apsilankyti teatre. Viską organizavo labdaros ir paramos fondas „Beautiful heart“.

Labdariams už atvirą širdį atsilyginta dosniai – būtent jie ypatingoje vietoje, Pažaislio vienuolyno liepų alėjoje galėjo stebėti 2019-ųjų – aukštosios mados dizainerio Irakli Nasidze kolekciją.

„Turėjau planų šiuo metu būti Florencijoje. Bet kai sulaukiau kvietimo pristatyti kolekciją išskirtinėje vietoje, juos iškart pakeičiau ir darbus atšaukiau“, – Žmonės.lt portalui sakė I. Nasidze, pridurdamas, jog šiuo metu turi tris tėvynes – Gruziją, iš kur kilęs, Prancūziją, kur gyvena ir kuria, bei Lietuvą, kurią yra įsimylėjęs.

Autorius sakė nesivaikąs madų ir nediktuojąs tendencijų. Jis kuria širdžiai ir sielai.

„Iraklio moteris yra spindinti vidine elegancija, o mano jai kuriami drabužiai tokie, kuriuos reikia prisijaukinti. Ir jei tai pavyksta, jų nebegali atsisakyti“, – nuoširdžiai ir paprastai su savomkūrybos filosofija supažindino dizaineris.


Vakaro akimirka

Iraklio Nasidzės darbuose – daug Rytų kraštų dvelksmo. Azijoje esančių kraštų inspiracijų kūrėjas į savo darbus įtraukė vedęs kinę Qiao Qi.

„Bet Kaune pristatytoje kolekcijoje netrūko ir lietuviškų detalių. Modeliai puošėsi rankų darbo jūsų krašte kurtomis juostomis, galinčiomis būti diržais ar aksesuarais“, – sakė dizaineris.

Jam Lietuvoje labiausiai patinka žiema ir tyla.

„Jau dabar gyvenu 2020- ųjų kolekcija. Joje taip pat bus dalis Lietuvos“, – patikino I. Nasidzė, pasidžiaugęs galėjęs savo kūryba prisidėti prie gerų labdaros darbų.

„Gerumo Haute Couture. 2018“ padovanokime vaikams Kalėdas“ renginio tikslas – ne tik surinkti lėšų kasdieniniams vaikų pietums visiems mokslo metams, padengti centro patalpų išlaikymo kaštus, bet ir surengti centro vaikams išvyką į kalėdinį Vilnių, aplankant baletą „Spragtukas“, t.y. padovanoti Kalėdinę šventinę nuotaiką bent vienai dienai.

Daugiau nei 10 metų Petrašiūnuose veikiančiam vaikų dienos centrui Kauno VšĮ „Solija“ vadovauja Rasa Kostantinavičiūtė – buvusi Pažaislio sesuo vienuolė Sigutė. Sugrįžusi į pasaulietinį gyvenimą, Rasa tarnystės kitam neišsižadėjo, o priešingai – jis pasireiškė dar stipriau. Tai puikiai jaučia vaikai, čia atvykstantys ne tik pavalgyti (gal ir vienintelį kartą per dieną) karšto maisto, šiltai pabūti, paruošti pamokas, bet ir tiesiog išsipasakoti, prisiglausti. Ir visi iki šių dienų vadina buvusiu vienuolės vardu Sigutė.

Praėjusių metų „Gerumo Haute Couture. Kaunas. 2017“ gautos lėšos suteikė galimybę Kauno VšĮ „Solija“ vaikų dienos centrui beveik pusmetį pamaitinti kartą per dieną karštu maistu sudėtingą vaikystę išgyvenančius vaikus.

Iraklio Nasidzės kolekcijos pristatymas (97 nuotr.)
+91