„Sisters On Wire“ nario F.Gusevo žmona Marija pristato dainą: filmavosi, kai laukėsi pirmagimio

Marija Guseva-Marie Trap ir Filipas Gusevas / Jelizavetos Novikovos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Debiutuojanti atlikėja ir dainų autorė Marija Guseva, besivadinanti sceniniu vardu Marie Trap, pristato pirmąjį vaizdo klipą dainai „Looking 4 U“: „Šio momento laukiau 10 metų“. Klipą kartu su žmona režisavo jos sutuoktinis, patyręs muzikantas, grupės „Sisters On Wire“ gitaristas Filipas Gusevas, kuomet pora laukėsi pirmagimio. Tai pirmas jo kaip režisieriaus darbas.

„Derinti muziką ir buitį nėra lengva. Nemeluosiu, turėjau tik vieną laisvą vasaros savaitgalį intensyvių gastrolių grafike su grupe, jį skyrėme filmavimams su Marija“, – atvirauja Filipas, kartu su žmona auginantys 7 mėnesių dukrelę Mišelę.

Vyrui pritaria atlikėja Marie Trap: „Jaučiu didelę pagarbą visiems tėvams, kurie geba atrasti laiko ir vaikams, ir kūrybai. Labai džiaugiuosi, galėdama užbaigti „Looking 4 U“ etapą ir eiti į naują. Tikimės, kad publika gerai įvertins šią dainą“.

Kūrybinis karantino vaikas

COVID-19 sukeltas karantinas paskatino Marie Trap brandinti savo įvaizdį: „Mano muzikinis projektas – karantino vaikas. Kaip aš sakau, buvau nėščia kūryba. Dainas rašau nuo 17 metų, tačiau 10 metų užtruko, kol tvirtai pajutau, kad esu pasiruošusi atverti muziką publikai.

Dabar norėčiau įrodyti sau, kad nei amžius, nei motinystė nėra kliūtis kūrybai. Ramūnas Zilnys ne kartą sakė, kad Lietuvoje 26 metai – tai riba muzikinei karjerai pradėti. Man 27, manau jis klysta“.

Dainą kūrė su muzikos prodiuseriu iš Uzbekistano

Daina „Looking 4U“ – bendras Marie ir iš Uzbekistano į Lietuvą persikrausčiusio muzikos prodiuserio Sky Insider darbas. Ji siunčia klausytojams žinią: gyvenimas – tai jausmų margumo bei nuolatinės paieškos kelias, tačiau niekada nežinai tiksliai, ką galų gale surasi.

Muzikinio vaizdo klipo scenarijaus idėją pakomentavo klipe vaidinanti aktorė bei šokėja Elmyra Ragimova: „Žiūrovas gali atrasti čia daug prasmių: dviejų moterų meilę, sugrįžimą į save ar artimų sielų draugystės istoriją“.

Beje, lietuviška gamta, kurioje filmuotas muzikinis klipas, ypač paliko įspūdį Sky Insider, mat ji gerokai skiriasi nuo Uzbekistano – jis liko sužavėtas Lietuvos pušynų.

Relikvija – ryšys tarp praeities ir ateities

Pagrindinis „Looking 4U“ muzikinio vaizdo įrašo rekvizitas – šeimos relikvija, kuriai virš 100 metų. Muzikantė pasakoja, kad kėdė yra vienintelis daiktas, likęs nuo jos prosenelio Edmundo.

„Tuo metu laukiausi dukrytės, todėl simboliška, kad pirmam savo klipui pasirinkau daiktą, su kuriuo tarsi prisiliečiu prie savo šaknų ir susijungdama su praeitimi tęsiu gyvenimo liniją į ateitį. Po karo saugantis gyvybę prosenelis emigravo, nes bėgo nuo bolševikų. Mano senelis jo beveik neprisimena. Tai tik vienos karo išskirtos šeimos tragedija, o kiek tokių dabar? Kai pasakoju visą tai, eina šiurpai“, – pasakoja Marie Trap.

Dainą pirmą kartą gyvai klausytojai galės išgirsti Visagino miesto šventėje rugpjūčio 6 d. 19 val.

Fotogalerija:

Marija Guseva-Marie Trap ir Filipas Gusevas (22 nuotr.)
+16

Skaitykite daugiau