Situacija: ji vieniša ir jai per 30. Ką apie tai mano vyrai?

Įsimylėjusi pora. / Shutterstock nuotr.
Įsimylėjusi pora. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-11-29 19:00
AA

Taip, mes jaudinamės dėl savo amžiaus – kitaip juk neleistume pinigų kosmetikos naujovėms ir superdietoms, bet tiesa tokia: nuo metų toli nepabėgsi. O ką apie tai mano vyrai? Ir kažin kokia intonacija jie ištaria: „Jai turbūt daugiau kaip 30“?

Pliusai, kuriuos vyrai įvertins

Gyvenimiška patirtis: moteris jau išsidūkusi, buvo ne kartą nudegusi, todėl jau išmoko branginti meilę, šeimą ir tikrus jausmus – o viso to dar nesugeba jauniklės.

Ji seksuali, patyrusi ir žino, ko nori. Be to, moka suteikti malonumą vyrui – jos meistriškumas lovoje nesulyginamas su dvidešimtmetės negrabumu. Na, gerai – kokia karšta studentė gal ir turi daugiau energijos, bet tikrai daug blogiau pažįsta vyrus. O per trisdešimties metų slenkstį persiritusi moteris moka mėgautis savo seksualumu, nesidrovi pavadovauti ar paprašyti partnerio dalykų, kurie abiem suteiks malonumo, jos nusiteikusios eksperimentams – juk gražiausi moterystės metai tik prasideda!

 Ji vis dar jauna ir graži. Ji žino savo minusus, bet – kas geriausia – sugeba juos užmaskuoti. Be to, sugeba natūraliai priimti komplimentus ir netgi pati subtiliai pagirti vyrą. Ji supranta, kad grožis – moters ginklas, todėl su juo pageidautina elgtis atsargiai.

Taip pat skaitykite: 30 gyvenimo pamokų, kurias verta žinoti, peržengus 30 metų slenkstį

Ji jau šio to pasiekusi karjeros srityje, todėl galės atsiduoti šeimai. Be to, ji jau pati suvokia, kad biologinis laikrodis tiksi, tad ims labiau rūpintis ne naujais projektais , o tobulo tėčio savo būsimam kūdikiui paieškomis. Be to, bendraamžė dama tokiam vyriškiui kur kas geriau už ką tik iš paauglystės išlipusią nimfą, trokštančią šėlti, o ne sūpuoti kūdikį ir rūpintis namų jaukumu.

Tokia moteris jau įgavo proto ir žino, ko siekia. O tai svarbu. Vyrai, pasitąsę su 20-metėmis kvailutėmis (atleiskite, mergaitės...), pasiilgo protingų, ištikimų ir – svarbiausia – savimi pasitikinčių gyvenimo draugių. Tokioje personoje jie mato mylinčią žmoną, kuri sugeba savimi pasirūpinti, o ne tik išsižiojusi laukia, ką jos partneris padovanos, taip pat nori didžiuotis savo gražia, energinga, seksualia gyvenimo moterimi.

Bet, kaip sakoma, lazda turi du galus...

Minusai, dėl kurių vyrai šiek tiek sunerims

Galbūt ji išsiskyrusi ir turi vaikų. Gali kilti minčių, jog moters šeima iširo dėl esą nesugyvenamo jos būdo (nors tiesa dažniausiai būna kitokia).

Galbūt ji užkietėjusi materialistė ir vedybos jai – pelningas sandoris. Taip, jai reikia saugumo, šilumos ir meilės, o štai ar ji pati karštai kaip -niolikmetė mylės, neaišku.

Jei ji graži, išsilavinusi, apsirūpinusi – kyla klausimas: kaip tokia moteris apskritai gali būti vieniša? Na, nebent ji iš visų jėgų siekė karjeros ir pripažinimo, o visas meiles seiles buvo nustūmusi į penktą planą. Bet gali būti, kad ji tiesiog nesugeba išlaikyti rimtų santykių?

Pirmą kartą pastoti ir gimdyti 35-erių sudėtingiau nei 25-erių. Deja, tokia statistika. Tad jei vyras trokšta turėti vaikų, o būsima kandidatė artėja prie keturiasdešimties, jis gali pradėti svarstyti, ar apskritai su ja pavyks susimeistrauti palikuonį.

Taip pat skaitykite: 7 vienišos trisdešimtmetės klaidos

Ne visos, perkopusios 35-erių ribą, gali didžiuotis tokiomis formomis kaip jų bendraamžės Holivudo divos. Mūsų statistinės pilietės jau „pasipuošusuos“ celiulitu ir turi antsvorio. Na, ne visos aišku, bet dalis jų – tikrai.

Tokios moterys gali pasirodyti valdingos ir arogantiškos, o užkariauti jų širdį kartais tampa taip sunku, kad vyrai nebenori vargintis ir ieško paprastesnių variantų...

Jos jau turėjo ne vieną meilužį. Ne, vyras, aišku, nesitiki tokiai  damai būti pirmas, bet jeigu ji tarsi nejučiomis vis prisimena gerą dešimtį ar daugiau buvusių draugužių... Į tai galima visiškai nekreipti dėmesio tik tada, jei: a) jis beprotiškai ją įsimylėjęs, b) ji neprilygstama lovoje.

Na, o išvada tokia: iš esmės vyro, kuris IŠ TIKRŲJŲ myli, visiškai nejaudina moters amžius. Na, o pragmatikai, kurie kruopščiai analizuoja kiekvieną savo ir kito žmogaus žingsnį, visada ras daugiau minusų nei pliusų.

Taip pat skaitykite: 30 metų ir vis viena: kaip tai pakeisti?

Temos: