Šių metų Mis Lietuva Agnė Kavaliauskaitė išlydėta į grožio konkursą Londone

Agnė Kavaliauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Agnė Kavaliauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-17 10:08
AA

Pirmadienio rytą gražiausia Lietuvos mergina, konkurso „Mis Lietuva 2014“ nugalėtoja Agnė Kavaliauskaitė išlydėta į Londone vyksiantį konkursą „Miss World 2014“. Prieš išvykdama į konkursą gražuolė papasakojo apie jos laukiančius iššūkius ir atskleidė pasiruošimo detales.

Spaudos konferencijos metu su žiniasklaidos atstovais susitiko dvi konkurso „Mis Lietuva 2014“ dalyvės – nugalėtoja Agnė Kavaliauskaitė ir „Pirmosios Vicemis“ titulą pelniusi Patricija Belousova, atvykusi atsisveikinti su kolege ir palinkėti gero kelio. Beje, ji keliaus į kitą grožio konkursą – Majamyje atstovaus Lietuvai „Miss Universe 2014“ rinkimuose. 

„Miss World 2014“ konkursas Londone, Didžiojoje Britanijoje, prasidės jau šią savaitę – lapkričio 20-ąją. Kas taps jo nugalėtoja paaiškės kiek mažiau nei po mėnesio – konkurso finalas vyks gruodžio 14-ąją. Tuo tarpu „Miss Universe 2014“ šou vyks kitais metais, jo nugalėtoja paaiškės sausio 25-ąją. 

„Mis Lietuva 2014“ nugalėtojos Agnės Kavaliauskaitės spaudos konferencija (19 nuotr.)
+13

Spaudos konferencijos metu A.Kavaliauskaitė pasakojo konkursui „Miss World 2014“ pradėjusi ruoštis vos tik laimėjusi Mis Lietuvos titulą – ėmė ieškoti tinkamų drabužių, tautinio kostiumo, ruošti savo pasirodymą talentų rungčiai. O ką jau kalbėti apie visus interviu ir fotosesijas, kuriose teko dalyvauti...

„Miss World 2014“ metu ji demonstruos tradicinį Klaipėdos krašto kostiumą, prie kurio priderins močiutės gintarinius karolius – tai tarsi taps talismanu, o talentų rungtyje pademonstruos modernų šokį, kurį sukūrė specialiai konkursui. „Jis bus apie jausmus, gėrį, blogį, meilę. Tobulinu šokį iki pat šiol, jis vis dar kuriamas. Tikiuosi, bus gražu“, – sakė A.Kavaliauskaitė.

Agnė Kavaliauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Šou metu ji demonstruos dizainerio Liutauro Salasevičiaus sukneles, iš viso pakeis kelias dešimtis kostiumų – apie 30. Finalinė jos suknelė – ilga, siuvinėta Swarovskio kristalais, kreminės spalvos. 

Paklausta, su kuo važiuos į konkursą, A.Kavaliauskaitė tikino dar tiksliai nežinanti: „Galbūt atvažiuos L.Salasevičius, taip pat turbūt atvyks ir mano draugas.“

O pakalbinta apie sporto rungtį tikino specialiai nesiruošusi: „Juk turiu fizinius duomenis, esu pasportavusi, tai nemanau, kad pražūsiu.“ Užtat iš anksto mokėsi deramai pasigražinti – prieš konkursą dalyvavo specialiai jai rengtuose vizažo mokymuose. 

Agnė Kavaliauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Kokius lūkesčius puoselėja A.Kavaliauskaitė, dalyvaudama tarptautiniame konkurse? „Visų šalių atstovės pretenduoja į pergalę. Aišku, Lietuvai ne visada sekdavosi. Tačiau su požiūriu, kad nepasiseks, tikrai toli nenueisime. Reikia tikėtis kažko. Aišku, nesakau, kad laimėsiu, bet norėčiau būti pastebėta. Tai būtų didelis pasiekimas“, – svarstė ji.

Žmonės.lt pasidomėjus, kaip A.Kavaliauskaitė vertina konkurentes, ji kalbėjo diplomatiškai: „Pernai bendras vaizdas man pasirodė gražesnis nei šįmet. Nežinau, kodėl. Gal dėl to, kad kai kurios šalys išsirinko sau nebūdingo grožio merginas? Kalbant apie save, nesijaučiu prastesnė už kitas. Juk visos turime vienodas galimybes. Be to, manau, kad visada yra sėkmės faktorius – atsidursi reikiamu metu reikiamoje vietoje, ar ne.“

Gražuolė džiaugiasi, kad dabar, kai yra tituluota, jos pasiekimais didžiuojasi visa šeima ir artimieji. Tačiau pati pripažįsta: gavus titulą gyvenimas pasunkėja. „Telefonas nenutyla, nuolat vyksta susitikimai... Reikia labai atsakingai planuoti savo dienotvarkę“, – sakė A.Kavaliauskaitė.

Konferencijos pabaigoje ją gražiais linkėjimais palydėjo kolegė Patricija: „Grožis yra tai, ką matome akimis, bet ir tai, kas yra mūsų viduje. Esi graži, protinga, talentinga mergina. Tu turi pasirodyti taip, kad visi tai pamatytų. Turi įtikinti teisėjus, kad esi verta titulo. Turi tikėti savimi, o svarbiausia – būti savimi, nes viskas yra įmanoma.“

Agnė Kavaliauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.