Šiuolaikinis skaistybės diržas vyrams: kelia juoką ar šokiruoja?

Vyriškos trumpikės / Shutterstock nuotr.
Vyriškos trumpikės / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-11-15 17:00
AA

Interneto puslapyje „cb-x.com“ teigiama, kad ši įmonė – tikrų tikriausias lyderė vyrų skaistybės bei susilaikymo srityje. Pasauliui pasiūlę ekstravagantiškus vyriškuosius susilaikymo diržus, jie, tiesą sakant, užminė tikrą mįslę – negi tai gali būti tiesa? Ne pokštas?..

Kodėl ekstravagantiškus? Nagi užtenka pažvelgti į juos (tik neduokite valios vaizduotei), ir pamatysite, kad šie gali būti medžio imitacijos, kamufliažiniai ir t.t. Tiesa, įmonės atstovai, sako, kad toks pirkinys tikrai nustebins ir nudžiugins pirkėjus…

Kompanija CB-X jau kurį laiką specializuojasi suaugusių žaisliukų srityje, o dabar siūlo naują pagerintų ir patobulintų skaistybės diržų kolekciją, kuri, teigiama, saugi, komofortiška ir tinka ilgam naudojimui. Jiems netgi suteikiamas garantinis metų laikotarpis, ir jei prekė būtų su defektais, žadama ją pakeisti nauja.

Vyriški skaistybės diržai / cb-x.com nuotr.

Paklausite, o kam apskritai reikalingi tokie daikčiukai, pagaminti iš itin patvaraus plastiko? Pasak kompanijos atstovų, nereiktų visko suprasti tiesiogiai – tiesiog, tai esą paįvairina seksualinį gyvenimą, suteikia aistros ir intrigos…

Beje, aprašyme teigiama, kad šis skaistybės diržas gali būti ne tik puikus žaisliukas, bet netgi sustiprinti pasitikėjimą tarp partnerių. Be to, esą, jį pasitelkia netgi sekso terapeutai ir skaistybės diržas tampa puikia gydymo plano dalimi.