Grožio formulė pagal... Skaistę Vievesę

Skaistė Vievesė / Žymantės Štankelytės nuotrauka
Skaistė Vievesė / Žymantės Štankelytės nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-10-04 12:37
AA

„Man gražu – kas tikra, gyva, natūralu. Dažausi retai, bet jei tai darau, noriu išlikti savimi“, – sako aktorė Skaistė Vievesė (30). Kosmetiką ji renkasi itin atidžiai, nes yra alergiška.

ALERGIJA. Kai buvau psichologiškai jautriausio amžiaus, maždaug penkiolikos, man prasidėjo alergija nikeliui – jo yra visuose metaluose, maiste ir net kosmetikoje. Nuo jo, arba kitaip – nuo metalinės sagos ar diržo sagties prisilietimo, ant odos atsirasdavo milžiniškų žaizdų. Iki šiol gyvenu su šia ir dar keliomis kitomis alergijomis...

KASDIENĖ RUTINA. Sulaukusi trisdešimties, pirmą kartą apsilankiau pas kosmetologę Rasą Šnirienę, ji atliko veido odos diagnostiką. Norėjau sužinoti, kokia mano odos būklė, ar ją prižiūrėdama ir laikydamasi principo „mažiau yra daugiau“ einu teisinga linkme. Džiaugiuosi, kad neklydau. Suprantu, jog kosmetologė – ne stebukladarė, viskas prasideda nuo mitybos, gyvenimo būdo, kitų veiksnių. Man ji – labiau edukatorė, padėjusi atrasti veido priežiūros rutiną.

Ryte naudoju „ZO Skin Health“ prausiklį ir drėkinamąjį kremą „Atopalm“. Susilaukusi dviejų vaikų atradau serumą ir dieninį kremą su SPF 30 nuo pigmentinių dėmių „Eucerin“. Vakare vėl imu tą patį prausiklį ir „Medik8“ retinolį. Retkarčiais veido odą pati pamasažuoju natūraliais aliejais ir kvarco masažuokliu.