Skaitykite naująjį žurnalo „Edita“ numerį!

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Su rugsėjo „Edita“ dovanojame receptų knygelę „Visi rudens skoniai“. Joje rasite net 60 vaisių ir daržovių patiekalų receptų! Ruduo – puikus metas atrasti malonumą gaminti ir ragauti.

Mums šiame numeryje labai patiko:

  • Numerio tema „Kantri, išmintinga, stipri“. Straipsnyje kalbama ne apie tai, kad reikia būti kantriai ir kentėti, aukoti savo gerą savijautą, bet apie tai, kad kartais svarbu išlaukti, tiksliai žinant, ko nori ir sieki. Neskriaudžiant savęs, po mažą žingsnelį artėjant prie gerųjų pokyčių. O kai ateis laikas, pasakyti: DABAR ARBA NIEKADA!
  • Interviu su muzikantu Andriumi Mamontovu ir kunigu Algirdu Toliatu. Šios neeilinės, brandžios, šilto ir šalto mačiusios asmenybės tikrai turi ką pasakyti. „Yra graži malda, kurioje prašoma Dievo stiprybės, kad sugebėtume pakeisti tai, ką galime pakeisti, nuolankumo priimti tai, ko pakeisti negalime, ir išminties atskirti vieną nuo kito“, – sako kunigas. Užsirašiau šiuos žodžius ant lapelio ir priklijavau jį ant kompiuterio ekrano.
  • Straipsnis „Viva L’italia!“ apie italių aprangos stilių. Tekstas vertas dėmesio dėl praktiškumo – žurnalistė italių aprangos paslaptis vardija tarsi gardaus recepto ingredientus. Mūsų redakcijai labiausiai patikęs – švęsti gyvenimą. Kitaip tariant, gražiausius, ypatingoms progoms pirktus drabužius ir aksesuarus dėvėti šiandien!

Sveikos pasitikusios rudenį!

Knygelė „Visi rudens skoniai“ / Redakcijos archyv.

Skaitykite daugiau