Skaitykite naująjį žurnalo „Ji“ numerį

JI 37
JI 37
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-13 17:01
AA

Kaip pasakytų Dalai Lama, praeitis yra pastovi, nekintanti. Todėl neverta gręžiotis atgal, nes jos nepakeisime ir laiko nesugrąžinsime. Juk ne prabėgę metai svarbiausia, o tai, kaip jaučiamės dabar.

Tad, mielosios, neverkšlenkite: „Oi, jau 45-asis gimtadienis! Kaip pasenau!“, „Dieve, kaip greitai bėga laikas – vakar užpūčiau 60 žvakučių!“ Jūsų valioje pristabdyti laiką ir net sulaukus brandaus amžiaus gyventi su ugnele akyse. O kaip tai padaryti, patarimų rasite atsivertusios numerio temą „Širdyje – dar ne ruduo“.

Šįkart naujajame žurnalo „Ji“ numeryje svečiuojasi visiems gerai žinomas Lietuvos atlikėjas Gytis Paškevičius, kuris po ilgos pertraukos vėl grįžo su nauju albumu ir ta proga surengė koncertinį turą. Paklaustas, ką keistų gyvenime, jei galėtų atsukti laiką atgal, tik nusišypso: „Nieko. Gyvenimas – tarsi gitaros akordai, kur reikalingi visi: ir žemi, ir aukšti. Jei nors vieną stygą nutrauksi, neliks skambesio. Tai – kaip daina, iš kurios žodžių neišmesi...“ Atvirą Gyčio išpažintį skaitykite interviu „Gyvenimas – lyg gitaros akordai. Visi reikalingi“.

Visi žino, kad keli gurkšniai stiprios garuojančios kavos rytą kaipmat pastato ant kojų. Šis gėrimas naudingas ir grožiui. Kai turėsite laisvo laiko, būtinai pasimėgaukite kavos terapija. Plačiau apie tai – rubrika „Grožis/praktiška“.

Toms, kurios seka mados tendencijas – straipsnis „Žavios ir gražios rudenį!“ Ar žinote, kad šį sezoną makiažo tendencijos gana nuosaikios, kai kurios atkeliavusios iš 2016-ųjų rudens. Daugelis jų tinkamos šiaurietėms ne tik dėl odos spalvos, bet ir įgimto drovumo. Susipažinkite!..

Juokaujama, kad vyrams plaukai slenka nuo svetimų pagalvių. O moterims? Ne tik dėl plaukų dažymo, cheminio šukavimo ir netinkamos jų priežiūros. Dažnai dėl to būna kaltas stresas, pečius užgulę darbo ar šeimos rūpesčiai, dietų išsekintas organizmas, vartojami vaistai ar ligos. Apie tai –straipsnis „Slenka plaukai? Sužinokite, kodėl susirūpinti!“.

Nenumaldomai artėjant visų siaubui – šildymo sezonui – daugeliui net galva įsiskausta. Juk teks gerokai patuštinti pinigines. Pasidomėjome, kam priklauso gauti kompensacijas už būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidas. Plačiau apie tai – straipsnisKam priklauso kompensacija už šildymą“.

Garsus modelis Iman kažkada pasakė: „Mados pasaulyje, kuriame valdo tendencijos, aš noriu išlikti ištikima klasikai.“ Nes ji niekada neišeina iš mados. Ir tinka kiekvienai. Smalsu sužinoti daugiau? Atsiverskite straipsnį „Klasika – amžina“.

Ištarus žodį „bunkeris“, daugelis įsivaizduoja tamsų betono kambarį, kuriame sustatytos kelios metalinės lovos ir eilėmis sukrauti konservuoti produktai. Nors visuotinio sunaikinimo grėsmė beveik tokia pat, kokia buvo Šaltojo karo metais, šiandieniniai bunkeriai labai skiriasi nuo įrengtų XX amžiuje. Apie tai – straipsnis „Kaip pasaulis ruošiasi apokalipsei“.

Nesvarbu, koks sezonas ir oras už lango, vištienos patiekalai tinka bet kokia proga! Vasarą juos čirškiname kepsninėje lauke, kitais metų laikais mieliau ruošiame keptuvėje ar orkaitėje. Kvapią mėsytę ypač gardu tiekti su kalnu gaivių salotų ir ryžiais. Receptų ieškokite straipsnyje „Vištiena niekada nepabosta“.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!