Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė pilvuko riebalus įveikė šalčiu

Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė / Asmenininio albumo nuotr.
Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-25 11:40
AA

Garsi radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė neslepia, kad nėra didelė sporto draugė ir kovai su papildomais kilogramais ji jau yra išbandžiusi daugybę įvairiausių būdų. Skaiva pripažįsta, jog vienas originaliausių ir veiksmingiausių – tai šalčio terapija. Kas dieną greitą gyvenimo tempą ir sveiką gyvenseną bandanti suderinti žinoma radijo laidų vedėja vis dar patenkinta savo pilvuku, kurio riebalinį sluoksnį… tiesiog sušaldė.

Balansas kasdieniniuose Skaivos įpročiuose

Daugelis sutiktų, jog vis spartėjantis gyvenimo tempas tampa tikrų tikriausiu iššūkiu mėginant įsivesti sveikesnio gyvenimo režimą. Skaiva įsitikinusi, kad didelis užimtumas ir sveikata – suderinami dalykai, jei tik turi noro tai derinti. Kaip pavyzdį radijo laidų vedėja pateikia situaciją: „Jei žinai, kad tavęs laukia intensyvi diena, savo mityba kitai dienai turi pasirūpinti iš vakaro ir neštis į darbą maistą, kitu atveju bus labai sunku atsispirti ir nesuvalgyti kokio nors šlamtmaisčio“.

Skaiva atvirauja, kad sportas jos dienotvarkėje neužima aukštos pozicijos: „Nesu sporto draugė. Nemažai vaikštau su šunimis, bet žinau, kad reikėtų judėti dar daugiau. Vis tikiuosi, kad ateis diena ir aš rasiu savo mylimą sporto šaką. Anksčiau buvau pamėgusi jojimą, bet po patirtos traumos joti bijau, o kitos sporto rūšies taip ir nepavyko įsimylėti“, – savo patirtimi dalijasi Skaiva.

Be aktyvios veiklos garsi vedėja dar turi savo sveikuoliškų ritualų: geria daug vandens, stengiasi nevartoti cukraus bei ieško mažiau angliavandenių turinčių maisto produktų. Visa tai padeda moteriai kontroliuoti papildomus kilogramus, neteikiančius nei džiaugsmo, nei sveikatos.

Priemonių daug, veiksmingos toli gražu ne visos

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, „Clinicus“ atstovas Dr. Dainius Daunoravičius teigia, kad nepasitenkinimą išore gali lemti įvairūs faktoriai, tačiau kalbant apie kūno linijas, daugeliui moterų ypač aktualūs – tai nepageidaujamas riebalų sluoksnis. „Šlaunų, sėdmenų, juosmens, pilvo bei kitose kūno vietose susikaupęs poodinis riebalų kiekis nepagerina nei fizinės, nei emocinės būklės. Platesnis siluetas ar dideli odos paviršiaus nelygumai ne tik mažina entuziazmą, bet ir menkina pasitikėjimą savimi“, – įsitikinęs specialistas.

Skaiva apie dailios figūros priešus turi aiškią nuomonę: „Moteris turi būti sveika. Man antsvoris trukdo jaustis gerai, dėl to aš jo nenoriu.“

Pašnekovė pažymi, jog yra išbandžiusi ne vieną figūros dailinimo metodą: masažus, karštį, vibracijas ir kitus būdus. „Man patinka bandyti naujus dalykus“, –sako Skaiva.

Draugių rekomendacijoms neatsispyrusi, Skaiva išbandė ir inovatyvią krioterapijos procedūrą, dar kitaip vadinamą šalčio terapija. Gydytojas Dr. Dainius Daunoravičius paaiškina šios veikimo principą: „Kriolipolizė, krioterapija arba tiesiog šalčio terapija yra neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį. Procedūros metu riebalinės ląstelės yra užšaldomos, suskaidomos ir palaipsniui pašalinamos iš organizmo. Taip yra išsprendžiama galbūt jau ilgą laiką kankinusi problema. Procedūros eiga labai paprasta. Ant norimos koreguoti kūno dalies dedamas specialus „Kriodas“, tarp jo ir odos sukuriamas vakuumas ir per keletą minučių sumažinama veikimo temperatūra iki -1 °C. Ši probleminė kūno vieta yra veikiama iki 1 valandos“, – pasakoja gydytojas.

Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė

Riebalinis sluoksnis akivaizdžiai sumažėjo

Pirmųjų procedūrų įspūdžiais žinoma moteris dalijosi savo socialinio tinklo paskyroje tiesiogiai iš gydytojo kabineto: „Daktaras sakė ką tik mane pamatavęs tokiu įdomiu prietaisu, kad riebalų ant pilvo sumažėjo per pusę! Ir pati tai jaučiu ir mane tai džiugina“.

Atlikusi 2 procedūras, po 2 mėnesių Skaiva dalijasi nuotraukose užfiksuotais rezultatais (fotografijose kairėje – PRIEŠ, fotografijose dešinėje – PO procedūros). Kaip pati sako: „Na labai matosi skirtumas“. Akivaizdu, jog krioterapija padėjo gerokai sumažinti poodinį riebalų sluoksnį, tad kūno linijos tapo kur kas dailesnės ir grakštesnės.

Skaiva džiaugdamasi savo patyrimais, pažymi, jog procedūrų metu išlaikė įprastą gyvenimo ritmą: nesilaikė papildomų dietų, nesiėmė kitų priemonių svoriui mažinti.

Riebalus tirpdo… ledas

Skaiva, vertindama išbandytą procedūrą, džiaugiasi ne tik akivaizdžiai padailėjusiu pilvuku, bet ir itin paprastu šios veikimu. „Procedūra nėra nemaloni ar skausminga, rezultatai matėsi jau po pirmo apsilankymo, o po trečiojo buvo ledas“, – juokaudama, jog ir gydytojas, atlikęs procedūrą, buvo labai simpatiškas, atsako moteris.

Gydytojas dr. Dainius Daunoravičius pasakoja, kad krioterapijos procedūros metu nėra naudojamos injekcijos, nedaromi chirurginiai pjūviai, tad riebalai tirpinami be jokio skausmo. „Šaldoma vieta kurį laiką tampa jautri ir paraudusi, tačiau nėra jaučiamas diskomfortas, o po procedūros galima užsiimti įprasta veikla“, – krioterapijos privalumus vardija gydytojas.

Radijo laidų vedėja tvirtai tiki, jog siekiant maksimalaus rezultato, svarbu nepamiršti visapusiško balanso. „Jei toliau rysi kebabus, nepadės jokios procedūros, čia atvirai, o mano pilvas praėjus keliems mėnesiams po procedūros man vis dar patinka“, – žodžių į vatą nevynioja Skaiva.