Skandalingosios Miley Cyrus motina Tish duoda atkirtį kritikams: „Visada esu šalia jos“

Tish Cyrus švenčia 54-ąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Tish Cyrus švenčia 54-ąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-05 09:28
AA

Tish Cyrus – pastarosiomis dienomis itin skandalingai pagarsėjusios dainininkės Miley Cyrus (20) motina, o kartu ir jos vadybininkė – davė atkirtį prasta motina ją išvadinusiems kritikams. Moteris atvirai prabilo apie glaudų ryšį su dukra ir tikino nuolat ją palaikanti, praneša mirror.co.uk.

Skandalų virtinė jaunąją M.Cyrus įsuko rugpjūčio pabaigoje, kai MTV apdovanojimuose ji pademonstravo itin seksualų pasirodymą. Gundančiai scenoje besirangiusi jaunuolė, žiūrovams pasirodžiusi menkai apsirengusi, tučtuojau iššaukė diskusijas apie nederamą merginai elgesį ir prastą pavyzdį jaunimui.  Tąkart kritikai domėjosi, kaip šį dukros pasirodymą vertina pati motina.

Vėliau M.Cyrus gyvenime nuaidėjo skyrybų su mylimuoju Liamu Hemsworthu drama, o paskutinįkart jos vardas viešai skambėjo šiai besiginant dėl neva esamo nėštumo

Trečiadienį T.Cyrus viešai paneigė gandus, kad nesidomi vis audringesniu M.Cyrus gyvenimu ir neremia jos taip, kaip tą daryti turėtų tėvai.

„Žmonės klausia, kur jos mama. Juk aš čia, tiesiai už jos. Nepaisant to, gerai ar blogai, pykstamės ar taikomės, verkiame ar juokiamės... Niekas nėra svarbu – aš visada esu šalia“, – sakė T.Cyrus. 

Pati M.Cyrus taip pat patikino, kad jos ir motinos ryšys – itin artimas, dainininkė sakė, jog motina ją palaikė ir per skandalingą pasirodymą MTV apdovanojimuose. 

„Mama man – artimiausias žmogus. Jei laimiu aš, laimi ir ji. Ne todėl, kad yra mano vadybininkė. Todėl, kad yra mama“, – sakė M.Cyrus. 

Tobulumo pasirodymų metu siekianti dainininkė tikina, kad mamos artumas jai – geriausia pagalba stengiantis nusiraminti.