Skaudi praeitis persekioja Michaelo Jacksono jaunėlį: berniukas stengiasi išnykti

Žmonės.lt / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2009 metais tūkstančiai gerbėjų apraudojo popmuzikos karalių Michaelą Jacksoną, tačiau sūriausios ašaros tuomet riedėjo muzikanto vaikų skruostais. Michaelas Josephas Jacksonas, pavadintas Princu, Paris Jackson ir... Mažylis Michaelas Jacksonas II, pasaulio pramintas Blanketu – liko be tėvo. Būtent mažiausias Jacksonų šeimos narys, kaip vėliau paaiškėjo, patyrė didžiausią stresą.

„Šiuo metu vaikai gyvena taip, lyg M. Jacksonas juos stebėtų iš aukštai, tačiau Blanketas patyrė sunkiausius išgyvenimus.“ – naujausiame „People“ žurnalo numeryje pasakoja artimas šeimos draugas.

Penktadienį pasirodžiusiame leidinyje teigiama, kad jaunėlis po tėvo mirties sukėle daugiausiai rūpesčių ir nerimo. Jis elgėsi keistai, vaikščiojo sumišęs, pagalbos teko ieškoti pas psichologus. 2015-ais Blanketas, dėl jam adresuotų nuolatinių aplinkinių patyčių, pareikalavo naujo vardo. Bigi – taip penkiolikmetį vadina jo naujeji draugai.

Šiuo metu vaikas mokosi privačioje Los Andželo mokykloje. Užsiiminėja aktyviu sportu, mėgsta vaikščioti į kiną ir stengiasi dėl gerų įvertinimų mokymo įstaigoje. „People“ rašo, jog jis taip pat nori atsiriboti nuo tėvo šlovės, pradingti ir... Būti nežinomas.

Žmonės.lt primena, jog Prince'as Michaelas Jacksonas II (šiuo metu Bigi)– jauniausiasis Michaelo Jacksono sūnus. Pasaulis dėl incidento, kuomet popmuzikos žvaigždė vaiką nusprendė parodyti gerbėjams išnešdamas į balkoną, jį praminė antklode (angl. k. „Blanket“). Iki šiol berniukas nuo žurnalistų buvo slepiamas ir gyveno pas močiutę Los Andžele. Oficiali jo globa priklauso būtent jai ir pusbroliui Tito Joe.

Michaelo Jacksono sūnus Prince'as II (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau