Skaudžią išdavystę išgyvenanti Kloe Kardashian gydosi širdies žaizdas: „Turi praeiti laiko, kol ji vėl galės pasitikėti vyrais“

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
Šaltinis: Žmonės
2019-03-13 18:03
AA

Skyrybų dramą neseniai išgyvenusi realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Khloe Kardashian prisipažino, kad šiuo metu bando užgydyti širdies savo žaizdas.

Beveik prieš metus dukrelės True su NBA žvaigžde Tristanu Thompsonu susilaukusią K. Kardashian prieš menėsį pasiekė žinia, kad T. Thompsonas meiliai laiką leido su geriausia jaunėlės sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Sužinojusi apie mylimojo ir artimos Kardashianų šeimos draugės Jordyn išdavystę Khloe nedelsiant nutraukė santykius tiek su dukters True tėvu Tristanu, tiek su Jordyn. 
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Geriausia Kylie Jenner draugė Jordyn Woods / „Instagram“ nuotr.

Artimas K. Kardashian draugas leidiniui „People“ prisipažino, kad realybės šou žvaigždė šiuo metu „laikosi gerai“, tačiau „į naujus romantiškus santykius greitu metu pulti nenori“. „Jai paprasčiausiai reikia laiko. Jo turi praeiti tam, kad ji ir vėl galėtų pasitikėti žmonėmis. Juk tai atsitiko jau antrą kartą“, – atskleidė jis.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.

Nenuostabu, kad Khloe nebepasitiki vyrais – T. Thompsonas per trumpą jų draugystę jau antrą kartą pagautas svetimaujant.

Pora krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K. Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T. Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.