Skelbiamos „Image Group“ modelių atrankos konkurso nugalėtojos: pralaimėjusių nebus

„Image Group“ modelių atrankos konkurso nugalėtojos: Jenifer, Ugnė, Agota
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žurnalo „Žmonės“ ir modelių agentūros „Image Group“ projektas „Tapk modeliu“ pasiekė finišą. Speciali komisija atrinko net tris nugalėtojas, kurioms atiteks vertingi prizai, ir nusprendė – pralaimėjusių šiame konkurse nebus.

„Na, pradėkime nuo gerų žinių – nusprendėme visoms finalininkėms taip pat įteikti bendradarbiavimo sutartis su modelių agentūra „IMAGE GROUP“, nes visos jos vertos šios galimybės“, – atrankų metu rugsėjį sutiktomis merginos džiaugėsi agentūros bendrasavininkė Meda Jonaitytė.

Dvi savaites jungtinė modelių agentūros „IMAGE GROUP“ ir „ŽMONIŲ“ komisija rinko tris verčiausias nugalėtojų vardo ir pagaliau vienabalsiai sutarė. Modelių agentūros sutartys ir specialūs „SVR“ bei „BERSHKA“ prizai atitenka Agotai, Ugnei ir Jenifer. 

Sveikiname merginas! 

Iš jų žurnalo redaktorės Astos Lipštaitės ir stilistės Vilijos Rušinskaitės sprendimu, superprizas – sausio mėnesio mados fotosesija žurnale „LAIMĖ“ – atitenka Agotai. 

„Šios merginos labiausiai pasiruošusios pradėti dirbti jau dabar. Tai trys skirtingi tipažai. Jenifer – egzotiškas ir pasaulyje labai paklausus tipažas,  Agota – tobulas komercinio modelio pavyzdys, kuomet dirbama su komerciniais užsakymais: tobula oda, unikalūs veido bruožai... Ugnė – puikus „fashion“ modelio pavyzdys, kuomet modelį lengvą transformuoti ir keisti į skirtingus įvaizdžius įvairaus tipo darbams“, – kriterijus, pagal kuriuos buvo išrinktos nugalėtojus, vardijo M. Jonaitytė.

„Finalininkių nuotraukos buvo pateiktos ir modelių agentūros „IMAGE GROUP“ užsienio partneriams. Agentūrų pasirinkimas buvo tas pats. Taip supratome, kad laimėtojas išrinkome teisingai, – kalbėjo modelių agentūros vadovė.

Modelių agentūra su visomis finalininkėmis susisieks asmeniškai. Pabrėžiame, jog visoms finalininkėms bus suteikta galimybė ateityje išbandyti modelio darbą. 

Skaitykite daugiau