Skiriasi mados karalienė Chiara Ferragni ir reperis Fedez: santuoka truko beveik 6 metus

Chiara Ferragni ir Fedez / Scanpix ir Vida press nuotr.
Chiara Ferragni ir Fedez / Scanpix ir Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-27 18:14
AA

Žinomiausia Italijos pramogų pasaulio pora susidūrė su santykių krize. Verslininkė, nuomonės formuotoja Chiara Ferragni ir atlikėjas Fedez, praleidę santuokoje kiek daugiau nei penkerius metus, šiuo metu kartu nebegyvena. Kaip teigia užsienio žiniasklaida, pora jau susisiekė su skyrybų advokatais.

Kaip praneša Italijos naujienų portalas tgcom24.mediaset.it, nors gandai apie garsenybių poros nesutarimus sklando jau ilgą laiką, tačiau paskutinis žingsnis link skyrybų žengtas prieš savaitę, kai Fedez išėjo iš namų, kuriuose gyveno su žmona, sūnumi Leone ir dukra Vittoria.

Teigiama, kad Chiaros Ferragni ir Fedez santykiai pradėjo šlubuoti prieš metus. Sanremo festivalyje, kuriame dalyvavo pora, įvyko kuriozinė situacija. Grupės „Rosa Chemical“ lyderis į sceną pasikvietė Fedez ir jį pabučiavo. Nors tuo metu tai buvo traktuojama kaip šou dalis, tačiau dabar gerbėjai spėja, kad tai buvo ir vienas pirmųjų klibančių santykių požymių.

Chiara Ferragni ir Fedez / Vida Press nuotr.

„Nuo 2023 metais vykusio Sanremo festivalio meilės istorija nutrūko, bet influencerė Chiara atidėjo bet kokį skyrybų sprendimą ir liko šalia sergančio vyro ( Fedez buvo nustatytas auglys. – red.past)“, – teigiama Roberto D'Agostino tinklalapyje. „Tačiau kai ji susidūrė su sunkumais, Fedez buvo ne toks dosnus. Jis kaltino žmoną, kad jos teisinės problemos taip pat neigiamai veikia jo verslą“, – rašoma bulvarinėje žiniasklaidoje.

Kaip teigia portalas ilmessaggero.it, sausio 19 dienos popietę Chiara Ferragni buvo pastebėta įeinanti į pastatą Milano Porta Venezia rajone, kur įsikūrę garsiausi skyrybų advokatai Italijoje. Chiara atvyko viena, lydima vairuotojo, ir dingo už didelių vartų. Tačiau jos komanda tuomet neigė, kad nuomonės formuotoja atvyko pas advokatus.

Chiara Ferragni ir Fedez / Scanpix nuotr.

Pastarosiomis dienomis Chiara Ferragni rodė aiškius išsiskyrimo su Fedez ženklus: ji nusiėmė vestuvinį žiedą, pakeitė savo profilio nuotrauką, kurioje anksčiau buvo visa šeima, o šiuo metu tik Chiara su vaikais. Pasak gerbėjų, ji taip pat paskelbė keletą reikšmingų dainos posmų.

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė 2018 metais. Ceremonijos metu sugužėjo visa svita įžymybių iš muzikos ir mados pasaulio – buvo pakviestos tokios žvaigždės, kaip Paris Hilton, italų grupė „Dark Polo Gang“, Gilda Ambrosio, Chiara Capitani, Veronica Ferraro, Chiara Biasi, Bianca Balti, J-Ax, Manuel Agnelli.

Trimis skirtingomis nuotakos suknelėmis rūpinosi „Christian Dior“ ir „Prada“ mados namai.

Poros šventės vieta atrodė lyg magiškas atrakcionų parkas: staliukų zona buvo išpuošta tūkstančiais lempučių, o čia pat buvo įrengtas nuosavas atrakcionų parkas – su karuselėmis, supynėmis ir net velnio ratu! Visos net mažiausios smulkmenos buvo apgalvotos ir personalizuotos. Pavyzdžiui, žaidimų automate išlošti buvo galima ne bet kokius pliušinius žaisliukus, o pliušines Chiaros ir Fedez versijas!

Na ir žinoma, vakarą vainikavo nuostabus fejerverkų šou.

Chiara Ferragni ir Fedez turi sūnų Leone ir dukrą Vittoria.