Škotų žvaigždė Emeli Sandé prisipažino įsimylėjusi moterį: „Jaučiuosi laimingesnė nei bet kada anksčiau“

Emeli Sandé / „Vida Press“ nuotr.
Emeli Sandé / „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-01 12:34
AA

Škotų dainų autorė ir atlikėja Emeli Sandé prisipažino įsimylėjusi moterį ir kurianti su ja santykius. Dainininkė, kuri šiuo metu išgyvena meilės ir džiaugsmo kupiną laikotarpį, teigia esanti laimingesnė nei bet kada anksčiau.

Dainininkės Emeli Sandé širdyje užgimė nauji jausmai, šįkart – tos pačios lyties asmeniui. Po skyrybų jūrų biologu Adamu Gouraguine'u sielos ramybę jai atnešė jausmai pianistei, kurios pavardė neskelbiama. 

Atlikėja Metro.co.uk sakė, kad jas suvedė muzika – E.Sandé mylimąją sutiko klasikinės muzikos studijose. Kalbėdama su žurnalistais moteris neslėpė, kad jos emocijos – itin pakilios.

„Tikrai jaučiuosi laimingesnė nei bet kada anksčiau. Jaučiuosi puikiai“, – tikino ji ir pridūrė, kad naujoji partnerė yra „visam gyvenimui“.

Emeli Sandé / „Vida Press“ nuotr.

E.Sandé pasakojo, kad tikra meilė ir jausmai bendrąją prasme jai padeda susitvarkyti gyvenimą bei viską sudėlioti į reikiamas vietas.

„Jei iš tikrųjų neturi su kuo pasidalinti jausmais arba jei tavęs niekas nepalaiko, yra labai sunku. Dabar esu labai patenkinta. Aš visada mylėsiu muziką ir myliu savo karjerą, bet jaučiu, kad nepaisant to, kas vyksta, galiu tiesiog mėgautis gyvenimu ir būti tikrai laiminga“, – džiaugėsi škotų dainininkė.

Dainininkė apie jausmus moteriai prisipažino po to, kai platformoje „YouTube“ pasirodė jos naujas kūrinys „There Isn’t Much“.

Emeli Sandé – „There Isn't Much“:

Dainos vaizdo klipe nusifilmavo moterų šokėjų trupė, kurios narės priklauso homoseksualų bendruomenei. Vis tik pati E.Sandé pripažįsta, kad nėra tikra, kaip įvardyti savo seksualinę orientaciją.

Paklausta, ar laiko save lesbiete, ji atsakė: „Nesu tikra, kaip save identifikuoju, bet manau, kad taip. Aš tiesiog jaučiu, kad turiu mylėti tą, ką įsimyliu“.

Emeli Sandé / „Vida Press“ nuotr.

E.Sandé užsiminė ir apie savo skyrybas su jūrų biologu Adamu Gouraguine'u. Jiedu draugavo daugiau nei dešimtmetį iki vestuvių 2012-aisiais, tačiau po dvejų metų jų santuoka iširo.

Dainininkė anksčiau tvirtino, kad skyrybos su vaikystės mylimuoju Adamu Gouraguine'u ją privedė prie „lūžio“. Ji prisipažino, kad vis dar sunkiai susitaiko su „geriausio draugo“ praradimu.