Skyrybas išgyvenusi Rima Petrauskytė: „Tikrieji sunkumai prasidėjo iširus šeimai“

Rima Petrauskytė / Kadras iš laidos
Rima Petrauskytė / Kadras iš laidos
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-15 15:34
AA

Ką daryti, kai išaušo vaiko gimtadienis, o pinigų šventei nėra? Atsinaujinusios grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė laidoje „Išgyvenk, jei gali“ pasakojo, kad sustabdžius sceninę veiklą jai ir pačiai panašiai teko sukti galvą. Moteris atviravo, jog baigus dainininkės karjerą, baigėsi ir auksiniai laikai.

Nors sprendimas baigti itin populiarios merginų grupės veiklą buvo priimtas užtikrintai, vis dėlto lengva nebuvo. Rima prisipažįsta, jog bet kokiai scenos žvaigždei vėl pradėti gyventi paprastą gyvenimą yra beprotiškai sunku.

„Grįžau į savo gimtąjį miestą, kuriame neturėjau darbo. Negana to, grįžau ne viena, o su metukų neturinčiu vaiku“, – apie didžiuosius savo gyvenimo išbandymus pasakojo Rima.

Moteris neslepia, jog sunkumų buvo visokių – nuo finansinių iki emocinių. Prie viešumo, nuolatinio dėmesio, bendravimo ir nesibaigiančių koncertų pripratęs žmogus vėl pasinėręs į rutiną jaučiasi nebeįvertintas.

Aušra Maleikienė ir Rima Petrauskytė / Kadras iš laidos

Anot meniškos sielos dainininkės, kiekvienam muzikantui žmonių pripažinimas ir palaikymas yra reikalingas it oras. Šiuo metu dainininkė laiminga – atsinaujinusi grupė „Man-go“ vėl džiaugiasi populiarumu. 

Visa sunkiu periodu įgauta gyvenimiška patirtimi klaipėdietė žada pasidalinti ir su sunkiai gyvenančia Liubovės ir Vytauto šeima. Du vaikai, socialinis būstas ir skolų šleifas – Klaipėdoje gyvenančios šeimos kasdienybė. Laidos dalyviai neslepia, jog šios šventės bus iš tiesų liūdnos. Kaip galima švęsti sūnaus gimtadienį ir Kalėdas, jeigu kišenėse švilpauja vėjai? Rimai ant pečių guls didžiulės šeimos problemos ir iššūkiai, o suktis visą savaitę teks vos už 26 eurus. 

Aušra Maleikienė ir Rima Petrauskytė / Kadras iš laidos

Ne gana to, šį kartą nustebina ir laidos ekspertės ekonomistės Aušros Maldeikienės požiūris į susidariusią šventinių išlaidų krizę. Aštriais pasisakymais garsėjanti specialistė pribloškia itin kitoniška nuomone. „Aš tikrai griežtai – vaikai yra svarbiau nei skolos“, – laidoje sunkiai emocijas tvardė ekonomistė.

Ar pavyks grupės „Man-go“ lyderei Rimai pasirūpinti laidoje dalyvaujančia šeima? Ar sugebės garsi moteris rasti pinigų vargingos šeimos atžalos gimtadieniui? Galų gale, ar įmanoma šventėms pasiruošti vos už 26 eurus? Atsakymai šį antradienį ir trečiadienį, 20.30 val., per BTV.

Rima Petrauskytė laidoje „Išgyvenk, jei gali“ (5 nuotr.)
Kadras iš laidos
+2