Slaptą agentą įkūnijęs M.Jankavičius: „Mes, vyrai, širdyje esam šiek tiek džeimsai bondai“

Mantas Jankavičius / Roko Darulio nuotr.
Mantas Jankavičius / Roko Darulio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-04 12:54
AA

„Jankavičius. Mantas Jankavičius. Jau šį gruodį, kviečiu jus į misiją, misiją – Kalėdos, jūsų mieste“, – taip savo autorinį koncertų turą pristato daininkas Mantas Jankavičius. Džiugiai nusiteikęs, nekantriai laukdamas susitikimo su savo klausytojais Mantas kviečia šventes pasitikti pakylėtai ir leistis į muzikinį nuotykį.

Talentingas muzikantas, vokalistas, įvairių televizijos projektų dalyvis ir nugalėtojas, nepakartojamus vaidmenis teatre ir kine kuriantis aktorius lengvai įsikūnija į jam patikėtus personažus, todėl ir šis slapto agento, džentelmeno, įvaizdis jam puikiai tinka.

„Esu užsispyręs, netobulas, klystantis, laikausi duoto žodžio, atkakliai siekiu užsibrėžto tikslo, dirbu netausodamas jėgų, branginu ir saugau savo asmeninį gyvenimą, šeimą“ – panašumus su kino herojumi vardina Mantas.

Mantas Jankavičius / Roko Darulio nuotr.

„Tikrai bus daug nuotykių, aistros, geros muzikos. Vieni kitiems dovanosime savo dėmesį , brangų laiką ir malonias akimirkas“ – intensyviai besiruošdamas šventiniam turui „Misija – Kalėdos“ žada Mantas.

Jis taip pat tikisi, kad žiūrovai ateis pasipuošę, palikę kasdienius rūpesčius namuose ir tiesiog leis sau mėgautis vakaru.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Žiemos koncertai, kuriuos organizuoja patyrusi ir profesionali muzikinių projektų „Pepper Live“ komanda, bus rengiami net aštuoniuose Lietuvos miestuose gruodžio mėnesį: 1 d. Panevėžio, 15 d. Utenos, 16 d. Marijampolės, 26 d. Palangos, 28 d. Šiaulių, 29 d. Alytaus, 30 d. Vilniaus ir 31 d. Kauno miestų gerbėjai bus džiuginami pamėgtomis ir naujai atrastomis melodijomis. Neabejotinai skambės jausmingosios: „Vienam pasaulyje“, „Dangus nesibaigia“, žaismingosios „Paskutinis megztinis“, „Kalėdos vasarą“ ir kitos laukiamos dainos. Bilietų ieškokite www.bilietai.lt