Slaptoje ceremonijoje susituokė Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.
Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.
Žmonės.lt, BNS
Šaltinis: Žmonės
2021-05-30 09:56
AA

Susituokė Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (56) ir jo mylimoji Carrie Symonds (33). Slapta vestuvių ceremonija vyko Londone, Vestminsterio Katedroje tik su artimiausiais poros šeimos nariais ir bičiuliais, praneša „Daily Mail“.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ir jo 23 metais jaunesnė mylimoji Carrie Symonds susituokė šeštadienį. 

Pagal dabartinį karantino režimą Jungtinėje Karalystėje ceremonijoje galėjo dalyvauti apie 30 žmonių. Būtent tiek asmenų susirinko ir į slaptas B.Johnsono ir C.Symonds vestuves. Tiesa, ceremonijoje dalyvavo tik poros artimiausi šeimos nariai ir bičiuliai.

Boriso Johnsono kanceliarija sekmadienį patvirtino, kad išvakarėse jis iš tiesų susituokė su savo sužadėtine. Kiek vėliau buvo paviešinta ir jauki vestuvių akimirka.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

„Ministras pirmininkas ir C. Symonds susituokė vakar antroje dienos pusėje per nedidelę ceremoniją Vestminsterio katedroje“, – rašoma pranešime.

„The Mail on Sunday“ duomenimis, Dauningo gatvės patarėjai apie vestuves nebuvo informuoti. Pasak leidinio, C.Symonds į ceremoniją atvyko limuzinu. Ji dėvėjo „pribloškiančią ilgą baltą suknelę“, bet nusprendė nesegėti nuometo.

Kaip buvo apsirengęs B.Johnsonas, liūdnai pagarsėjęs savo neretai netvarkinga išvaizda, laikraštis nepranešė.

Tiesa, iki slaptos vestuvių ceremonijos Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds buvo pirmoji pora, kuri oficialioje JK ministro pirmininko rezidencijoje Londono Dauningo gatvėje gyveno nesusituokusi.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

Primename, kad pora susižadėjo praėjusių metų vasarį. Sužadėtuvės įvyko romantiškos kelionės metu Karibuose. Tuo metu  taip pat pranešta, kad jiedu laukiasi savo pirmojo bendro vaiko. Praėjusių metų balandį porai gimė sūnus.

Trečioji santuoka

B.Johnsonas anksčiau buvo dukart vedęs. Su antrąja žmona teisininke Marina Wheeler, su kuria išsiskyrė 2018 metais, jis susilaukė keturių atžalų. Oficialiai jo skyrybų procesas baigėsi tik praėjusių metų lapkritį.

Taip pat pranešama, kad B.Johnsonas turi dar vieną nesantuokinę dukterį.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

C.Symonds, buvusi Konservatorių partijos komunikacijos vadovė, poros sūnų pagimdė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai B.Johnsonas išėjo iš intensyvios terapijos skyriaus, kur gydėsi susirgęs sunkia koronaviruso forma.

Neseniai pora atsidūrė skandalo centre dėl brangiai kainavusios premjero rezidencijos Dauningo gatvėje remonto. Šiuo metu atliekamas tyrimas dėl įtarimų, kad šiam tikslui panaudotos vieno Torių partijos finansinio rėmėjo lėšos nebuvo tinkamai deklaruotos.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds (16 nuotr.)
+10