Šmeižtu kolegą kaltinantis Igoris Kofas ieško naujų „Lemon Joy“ narių: „Priėjome liepto galą“

„Lemon Joy“ 20-mečio koncertas Vilniuje / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Lemon Joy“ 20-mečio koncertas Vilniuje / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-03 17:14
AA

Jau kelintą dieną nerimsta kalbos apie „Lemon Joy“ lyderio Igorio Kofo tragediją. Esą ligoninėje jis atsidūrė dėl bandymo žaloti save. Tačiau pats muzikantas šias kalbas kategoriškai neigia ir vadina kolegos šmeižtu.

„Jis juodai geria. O kaip sako – kas blaiviam ant proto, tas girtam ant liežuvio“, – Žmonės.lt sakė I.Kofas.

Tiesa, kad pats skendi alkoholizmo liūne, Igoris neslepia. „Taip, prisipažįstu, išgeriu neretai. Prisipažįstu ir man visiškai ne gėda. Kartais tokiais momentais lengviau priimti tam tikrus sunkius sprendimus, kurių gal nepasiryžčiau priimti būdamas blaivas“, – kalbėjo muzikantas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ligoninėje atsidūręs Igoris Kofas prabilo: „Padauginau alkoholio“

Apie vieną jų jis prasitarė ir Žmonės.lt. I.Kofas planuoja atnaujinti „Lemon Joy“ sudėtį. Tokį sprendimą jis priėmė dėl sugriuvusių santykių su minėtu kolega.

„Įtampa tarp mūsų su kolega kilo metų metais. Pagaliau jis prabilo, bet prabilo pačiu negarbingiausiu būdu, o šmeižtu. Mes galutinai susipykome ir nutariau rinkti kitą kolektyvą. Priėjome liepto galą. Po tokių negražių išpuolių nusprendžiau galutinai“, – sakė I.Kofas.

Jis užsiminė jau radęs naujus narius – anksčiau kartu grojusius bosistą Vainių Šimukėną ir būgnininką Rytį Rutkauską, tačiau ieško dar poros talentingų instrumentalistų.

„Pavargau būti marijoterėze ar kokia motina Terese“, – sakė jis.

Igoris sako pats spėliojantis, kokių motyvų galėjo turėti kolega paskleisdamas neva melagingą žinią. „Nežinau, kaip ir viskas buvo gerai, bet išėjo kaip išėjo. Tačiau aš nesigailiu. Jis niekada nebuvo nei geras muzikantas, nei geras vadybininkas. Prisirišimas, be abejo, yra, bet tokios tvirtos vyriškos draugystės jau seniai nebėra“, – sakė jis.

I.Kofas paneigė versiją, kad buvo rastas savo namuose ir tikino, kad prieš atsiduriant ligoninėje su nemaža draugų kompanija  linksminosi vienoje iš miesto centre esančių kavinių, tačiau tikslios vietos įvardyti nenorėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Alkoholio liūne įklimpęs „Lemon Joy“ vokalistas Igoris Kofas pateko medikų globon

„Ligoninėje atsidūriau po vienos draugės išlydėtuvių. Tiesiog padauginau alkoholio. Ten mažai jau kas ką prisiminė“, – pasakojo I.Kofas.

Dainininkas iš ligoninės bus išleistas po poros dienų. „Rytoj arba poryt jau būsiu laisvėje ir tvarkysiuos reikalus. Per tiek metų aš turiu begales pažįstamų muzikos, koncertų organizavimo srityje. Manau, nebus sunku rasti agentūrą, kuri padėtų mums įgyvendinti planus“, – sakė jis ir pažadėjo po Naujųjų iš naujo atgaivinti „Lemon Joy“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvos garsenybės, išsižadėjusios alkoholio: kas lėmė tokį jų sprendimą?

Paklaustas, ko jį pamokė šis atvejis, apie ką privertė pagalvoti iš naujo, I.Kofas sakė supratęs vieną – kad nereikia per daug suartėti net su tais žmonėmis, kuriuos, rodos, puikiai pažįsti jau daugelį metų.

„Ir su muzikantais, ir su merginomis – negalima sau leisti vienam prie kito per daug prisirišti. Reikia išlaikyti distanciją. Nereikia prisileisti tam tikrų žmonių. Taip kaip mes suartėjome su kolega per 20 metų. Tiesiog nesutampam... Man pačiam šokas. Jokios savižudybės nebuvo. Galiu parodyti venas – švarutės kaip kūdikio“, – tikino jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nijolė Pareigytė prieš du mėnesius visiškai atsisakė alkoholio: „Gera atsibusti neskaudančia galva“

„Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas (46 nuotr.)
+40