Sniegą iškeitė į Meksikos karštį: Simona ir Jonas Nainiai pasijuto tarsi seriale

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Buvo Tailandas, Brazilija, o dabar atėjo Meksikos eilė“, – siųsdama gražiausius linkėjimus ir besidalydama atostogų akimirkomis sakė „Pinup Girls“ narė Simona Nainė. Drauge su Jonu Nainiu kasmet jie leidžiasi į vieną ilgą ir egzotišką kelionę.

Meksika – turtingas kraštas. Žmonės, kurie čia bent kartą lankėsi, vienareikšmiškai sutinka, jog Šiaurės Amerikoje esanti federalinė konstitucinė respublika – kontrastų kupina vieta. Būtent jais, savo kontrastais, Meksika vilioja turistus, kurie atvažiuoja skanaus maisto, šilumos ir žmonių, prieš tai matytų muilo operose.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Iš tiesų su Jonu mes nusprendėme savo kelionę suskirstyti į kelias dalis. Keturias dienas praleidome Gvadalacharoje, Meksikoje, paskui trims dienoms išvykome į Los Andželą, dar tris dienas praleisime Las Vegase“, – portalui Žmonės.lt pasakojo S. Nainė.

27 dieną iš kelionės sugrįžtantys Simona ir Jonas Nainiai Meksikoje aplankė agavų laukus, kur važinėjosi tekilos keliu. Ten jie ne tik degustavo tekilą, bet ir leidosi į nuotykius keturračiais.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Pirmą kartą pasirinkome atostogas ne prie baseino. Norėjosi keliauti, patirti, atrasti. Tris dienas mėgavomės nerealia programa. Iškeliavome dviese, tačiau Meksikoje sutikome draugų iš Lietuvos“, – džiaugėsi Simona.

Moteris vienareikšmiškai sutiko, kad maistas Gvadalacharoje – puikus, o žmonės labai malonūs, jausmingi ir primena veikėjus iš serialų.

„Dairaisi ir viskas aplinkui tave atrodo tarsi serialas“, – juokėsi „Pinup Girls“ narė.

Los Andžele pora apsilankė NBA varžybose. Viena iš Jono mėgstamų komandų – Los Andželo „Lakers“, tad pasipuošę sirgalių atributika jiedu stebėjo įsimintinas varžybas.

Gražiausios Simonos ir Jono Nainių atostogų akimirkos – fotogalerijoje.

Simonos ir Jono Nainių atostogos Meksikoje (18 nuotr.)
+12

Skaitykite daugiau