„Šok su žvaigžde“ atomazga: karštoje kovoje nugalėjo KaYra ir Justas Girdvainis

„Šok su žvaigžde“ / J.Stacevičiaus nuotr.
„Šok su žvaigžde“ / J.Stacevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-19 20:55
AA

Net dvylika savaičių trukęs „Šok su žvaigžde“ maratonas pasiekė finišą. Po didelių išbandymų ir įnirtingos kovos šou nugalėtojais tapo Kristinos Radžiukynaitės-KaYros ir Justo Girdvainio duetas.

O kova dėl nugalėtojų vardo buvo išties įtempta. Laidos finale susirungė trys žiūrovus ir komisiją žavėjusios poros: floristas–dekoratorius Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, aktorius ir prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič bei dainininkė, aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis.

Visgi nugalėtojais galėjo tapti tik vieni – jais paskelbti Kristina ir Justas.

„Aš tiesiog sakiau, kad mes būsime treti, bet viskas yra gerai. Aš noriu pasakyti milžinišką ačiū, kad balsavote už širdį, aš žinau, kad nesu pati geriausia šokėja, bet mes pasakojome istorijas“, – atsiimdama apdovanojimą džiaugsmo neslėpė K.Radžiukynaitė.

Sunkiai iškovotą pergalę išplėšusi KaYra pasakojo ją paminėsianti kartu su šokių partneriu.

„Paminėsime dviese, nes penkis mėnesius ėjome šį kelią kaip karžygiai, tai abu jokių kontaktų neturime, nešvęsime. Paminėsime, padėkosime vienas kitam“, – dar prieš finalą portalui Žmonės.lt sakė Kristina.

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr.

Nors visų laidų metu dalyvių likimus lėmė tiek komisijos, tiek žiūrovų balsai, šįkart viskas buvo kitaip. Finalo metu viskas atiduota į žiūrovų rankas ir nors teisėjai finalo metu galėjo reikšti savo nuomonę, jų balsai buvo tik patariamieji.

Šokių projekto finale pasirodymus stebėjo ir komentavo sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartiniai Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų prizininkai ir nugalėtojai Eglė Visockaitė, Lina Chatkevičiūtė ir Justas Kučinskas.

Ant parketo poros iš viso atliko po tris šokius – pakartojo du šokius, kuriuos pasirinko patys ir parinko komisija, ir sušoko laisvąjį šokį.

Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas / D.Umbraso / LRT nuotr.

Pirmąjį šokį, kurį poroms teko atlikti, išrinko laidos komisija. Įnirtingas vakaro kovas pradėjusiems Dovydui ir Melisai teisėjai skyrė pakartoti pasodoblį iš devintosios laidos. Poros pirmasis šokis sužavėjo komisiją – ji įvertinta 39 balais.

„Šitas šokis vertas projekto finalo atidarymo. Visą projektą šokote sudėtingas kompozicijas, neieškojote lengvų kelių ir užtikrintai žygiavote į finalą“, – sakė V.Visockas.

Antrajam pasirodymui D.Laukys ir M.Valinovič pasirinko modernų šokį, kuriuo tiesiog pribloškė komisiją. Šis šokis porai pelnė maksimalų įvertinimą – 40 balų.

„Tikėjau jūsų pora nuo pat pirmos laidos, bet šis šokis pranoko visus mano lūkesčius“, – po šokio sakė E. Visockaitė, kuri porai plojo net atsistojusi.

Trečiajam šokiui Dovydas ir Melisa pasirinko Vienos valsą, kurį komisija įvertino 37 balais.

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / D.Umbraso / LRT nuotr.

Šou favoritais laikytiems Kristinai ir Justui pirmajam šokiui komisija skyrė energingąjį čia čia čia. Visgi J.Kučinskas pastebėjo, kad per finalą Kristiną užklupo jaudulys, trukdęs pasiekti geriausią rezultatą. Komisija porai skyrė 35 balus.

Antrajam šokiui K.Radžiukynaitė ir J.Girdvainis pasirinko šokį, kurio tema – vos kelios valandos iki pasaulio pabaigos. Netikėtas pasirodymas sužavėjo teisėjus – šie porai skyrė 40 balų.

„Aukštas meninis lygis. Mokate paveikti savo šokiu. Tai yra labai gražu ir jautru. Per trumpą laiką pasiekti tokį poros susiklausymą – ne kiekvienam duota“, – po šokio sakė V.Visockas.

Trečiąjį ir jau paskutinį kartą ant parketo žengę KaYra ir Justas komisiją ir žiūrovus bandė pavergti aistringuoju tango. Šiam šokiui teisėjai skyrė 36 balus.

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr.

Paskutinei finalo porai Edgarui ir Katerinai pirmajam šokiui atiteko fokstrotas. Šį pasirodymą komisija įvertino 32 balais.

„Kai žiūrėjau šį šokį, norėjau sakyti „štai, Edgaras šoka, iš tiesų šoka!”. Matau didžiulį skirtumą nuo to, ką mačiau anksčiau. Yra laisvės, gyvumo“, – sakė J.Kučinskas. Už šį šokį komisija porai skyrė 39 balus.

Nors pirmasis poros šokis surinko mažiausiai balų, antrasis – tiesiog pavergė teisėjus. J.Kučinskas šypsodamasis kalbėjo, kad tai – pats geriausias šokis visame šou.

„Tai buvo geriausias ne tik jūsų, bet ir viso šio projekto šokis. Džiaugiuosi, kad jūs esate finale“.

Pakutiniam šokiui Edgaras ir Katerina pasirinko rumbą. Jausmingu šokio žingsniu pora sukosi pagal Bradley Cooperio ir Lady Gagos dainą „Shallow“. Komisija porai skyrė 37 balus.

„Tai yra Katerinos nuopelnas, kad taip išlukškšteno. Dabar mačiau Edgarą atsiskleidusį kaip tikrą šokėją. Jūs papasakojote mums pasakojimą, istoriją. buvo malonu žiūrėti“, – sakė V.Visockas. 

Visgi E.Visockaitė pridūrė, kad šokėjai neatliko visų rubos šokiui būdingų žingsnelių.

„Bet buvo labai gražu. Ačiū jums“, – sakė ji. 

Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj / D.Umbraso / LRT nuotr.
„Šok su žvaigžde“ finalo akimirkos (14 nuotr.)
+8