„Šok su žvaigžde“ – dar vienas atsisveikinimas: šou paliko Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė

„Šok su žvaigžde“ / Domanto Umbraso / LRT nuotr.
„Šok su žvaigžde“ / Domanto Umbraso / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-04 21:00
AA

Šeštadienio vakarą ant „Šok su žvaigžde“ parketo ir vėl virė aistros. Dėl išlikimo laidoje kovojo šešios dalyvių poros. Deja, viena iš jų su šou turėjo atsisveikinti – paskutinį savo šokį sušoko Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Devintoje laidoje dėl išlikimo varžėsi ir žiūrovų palaikymo laukė sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj.

Savo jėgas šokio aikštelėje taip pat išbandė choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

„Šok su žvaigžde“ dalyviai šeštadieniui parengė net po du pasirodymus – patobulintą šokį, kurį jau teko matyti ant šokių parketo, ir visiškai naują pasirodymą.

„Šok su žvaigžde“ / Domanto Umbraso / LRT nuotr.

Deja, vakaro pabaigoje viena pora turėjo palikti projektą. Šį kartą buvo sumuojami dviejų laidų rezultatai: aštuntos ir devintos laidų komisijos bei žiūrovų balai.

Susumavus praėjusio šeštadienio komisijos ir žiūrovų balus paaiškėjo, kad šou turėjo palikti Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Šou lyderiais šįkart išliko Marijano ir Ievos Brigitos pora, per dvi laidas surinkusi net 102 komisijos balus. Antroje vietoje, susumavus teisėjų balus, atsidūrė Norbertas ir Viktorija, surinkę 101 balą. Tretieji liko Paulina ir Rolandas, pelnę 98 balus, ketvirta vieta atiteko Jurgiui ir Katerinai, sulaukusiems 96 balų, o penktoji – Jomantei ir Rafal, kurių dviejų laidų šokius komisija įvertino 93 balais.

Porų pasirodymus stebėjo, vertino ir komentavo sportinių šokių profesionalai. Devintajame šokių vakare dalyvius vertina triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas bei daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

Devintoji „Šok su žvaigžde“ laida / Domanto Umbraso / LRT nuotr. (41 nuotr.)
+35