„Šok su žvaigžde“ lyderis, šokėjas Ligitas Bernatavičius vedė mylimąją Sigitą Tunylaitę

„Šok su žvaigžde“ dalyvis Ligitas Bernotavičius vedė savo mylimąją Sigitą / Pauliaus Peleckio ir „Facebook“ nuotr.
„Šok su žvaigžde“ dalyvis Ligitas Bernotavičius vedė savo mylimąją Sigitą / Pauliaus Peleckio ir „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-22 17:11
AA

Populiariame televizijos šou „Šok su žvaigžde“ ryškiai žibėjęs šokėjas Ligitas Bernatavičius birželio 22-ąją atšventė savo vestuves. Ligitas amžiną meilę prisiekė savo širdies draugei Sigitai Tunylaitei.

Ligitas ir Sigita susituokė Alytaus rajone, Miroslavo Švč. Trejybės bažnyčioje.

Į šventę atvykusių svečių jaunieji prašė vienos svarbios dovanos – susirinkusiųjų šypsenų. Atrodo, jų vestuvėse tikrai nestigo. Dar jaunavedžiai užsiminė, kokias gėles pageidautų matyti šventėje, tai – hortenzijos.    

„Lietuvos sportinių šokių federacija“ feisbuko puslapyje pasidalijo sveikinimu ir laimingų jaunųjų nuotrauka. 

„Sveikiname mūsų šokėją, mūsų varžybų balsą Ligitą Bernatavičių ir jo žmoną Sigitą, prisiekusius meilę vienas kitam!!! Būkit sėkmingi, būkit džiaugsmingi ir būkit labai labai laimingi“, – rašoma feisbuke.

Sportinių šokių treneris L.Bernatavičius yra daugkartinis Lietuvos sportinių šokių čempionas, sėkmingai dalyvavęs ir tarptautinėse varžybose.

Šokėjo išrinktoji Sigita Tunylaitė yra profesionali kosmetologė. Jai nesvetimas ir pramogų pasaulis. Sigita su Alytaus choru „Dežavu“ yra dalyvavusi TV3 projekte „Chorų karai“. 

Ligitas išgarsėjo sudalyvavęs LRT televizijos šou „Šok su žvaigžde“. Tąkart šokio žingsneliu ant parketo jis sukosi su drabužių kūrėja Simona Naine. Žiūrovų pamėgta pora finale užėmė antrąją vietą, pergalę tuomet šventė Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko duetas.