„Šok su žvaigžde“ nebeišvysime Richardo Jonaičio: jo porai pritrūko palaikymo

Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr.
Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-28 21:12
AA

Kiekvieną šeštadienį darosi vis aiškesni projekto „Šok su žvaigžde“ lyderiai. Kas kartą šou palieka viena dalyvių pora. Šį kartą iškrito Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, o komplimentai skriejo į dviejų porų – Dovydo Laukio ir Melisos Valinovič bei KaYros ir Justo Girdvainio – stovyklas.

Devintoje „Šok su žvaigžde“ laidoje pasirodė floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas.

Šiam kartui kiekviena pora paruošė po du šokius, o žiūrovai galėjo balsuoti net po penkis kartus iš vieno telefono numerio. Atiduoti savo simpatijas jie buvo kviečiami visos laidos metu.

9-oji „Šok su žvaigžde“ laida (16 nuotr.)
+10

Šokio profesionalų lydymus dalyvius vertino diplomuotas filosofas, judesio mokyklos įkūrėjas Justas Kučinskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, treneris Virginijus Visockas ir 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė.

Šiandiena antrieji pasirodę projekto lyderiais vis dažniau įvardijami KaYra ir Justas Girdvainis jau ne pirmą kartą sulaukė komisijos liaupsių. Jų pirmąjį šokį teisėjai įvertino puikiai.

„Esate mano mylimiausia pora ir atėjo metas prisipažinti – tai, kaip jūs įkvepiate romantikai, iššaukia geriausius dalykus viduje. Svarbiausia – nepameskite to, kuo esate“, – porai pagyrų negailėjo J.Kučinskas. 

 

KaYra ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr

Prie jo prisidėjo V.Visockas, pastebėjęs, kad ir didžiausiems profesionalams pasitaiko klaidų, tačiau jausmingumas ir tikrumas atperka viską. 

Pora iš komisijos gavo 29 balus. Antrasis jų pasirodymas taip pat sulaukė komplimentų. 

Tiesa, lyderių poziciją netrukus iš KaYros su Justu perėmė dar vienas projekto favoritas – Dovydas Laukys. Su partnere Melisa Valinovič po antrojo savo šokio jie gavo tris dešimtukus. Iš viso šį vakarą komisija jiems skyrė net 58 balus, vienu balu mažiau gavo KaYros pora.

Žiūrovų ir teisėjų sprendimu su projektu reikėjo atsisveikinti Richardui Jonaičiui. Kitą šeštadienį su partnere Egle Bertulyte ant šokių parketo jų nebematysime.

Žmonės.lt kviečia dalyvauti apklausoje ir išreikšti palaikymą savo mėgstamiausiai porai.