„Šok su žvaigžde“ – neeilinis „Teisėjų iššūkis“: į priekį išsiveržė M.Staniulėnas ir I.B.Riepšaitė

Aštuntoji „Šok su žvaigžde“ laida / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Aštuntoji „Šok su žvaigžde“ laida / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-27 20:55
AA

Šeštadienio vakarą žiūrovus džiugino jau aštuntoji „Šok su žvaigžde“ laida. Ypatingoje tiesioginėje transliacijoje likusių šešių porų laukė didysis išbandymas – pirmąkart rengiamas „Teisėjų iššūkis“. Taip pat tai pirmoji laida, kai dalyviai atlieka po du šokius.

Praėjusį šeštadienį likusios šešios projekto poros traukė burtus, su kuriais iš teisėjų – Virginijumi Visocku, Egle Visockaite ar Lina Chatkevičiūte – aštuntoje laidoje stos prieš „Teisėjų iššūkį“. Kiekviena pora parengė ne tik kassavaitinį šokį, bet ir įspūdingą pasirodymą su vienu iš projekto teisėjų.

Aštuntoji „Šok su žvaigžde“ laida / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

Burtai lėmė, kad į Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidento, nusipelniusio Lietuvos sporto trenerio Virginijaus Visocko „Teisėjų iššūkio“ komandą pateko aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis bei atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker.

Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitės komandoje atsidūrė choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė bei dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj.

Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

Daugkartinės Europos čempionės, profesionalios Lietuvos sportinių šokių šokėjos ir trenerės Linos Chatkevičiūtės komandoje pasirodė operos solistė Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič bei LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

Gera žinia ta, kad proginėje „Teisėjų iššūkio“ laidoje neiškrito nė vienas dalyvis – lygiai po savaitės, devintojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje, matysime visas šešias projekte likusias poras.

Vis dėlto, atsipalaiduoti nebuvo galima: kitą savaitę bus sumuojami dviejų laidų žiūrovų ir komisijos balai, todėl projekto dalyviams, kaip ir visuomet, žiūrovų palaikymas buvo be galo reikalingas.

Eglės Visockaitės „Teisėjų iššūkio" komanda / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Virginijaus Visocko „Teisėjų iššūkio" komanda / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.
Linos Chatkevičiūtės „Teisėjų iššūkio" komanda / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

Primename, kad praėjusį šeštadienį su projektu atsisveikino raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas.

„Šok su žvaigžde“ – šeštadieniais, 21 val. per LRT televiziją ir portale LRT.lt.

Fotogalerija:

Aštuntoji „Šok su žvaigžde“ laida (25 nuotr.)
+19