„Šok su žvaigžde“ paliko Dovilės Šeduikytės pora, pusfinalį vainikavo aistringas KaYros bučinys

Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / LRT nuotr.
Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-12 21:00
AA

Projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalyje vyko tikra kova – paaiškėjo, kurios trys poros keliauja į finalą rungtis dėl nugalėtojo vardo. Šokių parketą teko palikti sporto žurnalistei Dovilei Šeduikytei su partneriu Edvinu Belousovu.

Vienuoliktoje projekto „Šok su žvaigžde“ laidoje paaiškėjo šios, į finalą keliaujančios poros – floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis.

Dalyvius vertino diplomuotas filosofas, judesio mokyklos įkūrėjas Justas Kučinskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, treneris Virginijus Visockas ir daugkartinė čempionė Lina Chatkevičiūtė.

Projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalio akimirkos / LRT nuotr.

Pirmoje laidos dalyje dalyviai sušoko pakartotinus šokius, antroje – teko šokti dar neišbandytus šokius, kuriems pasiruošti poros turėjo vos savaitę.

Pirmieji pasirodė Dovydo Laukio ir Melisos Valinovič pora. Sušokę džeivą, jiedu sulaukė komisijos narių pagyrų už puikią techniką bei energiją.

„Dovydai, scenoje tu esi tvirtas, vedi partnerę. Šita aikštelė visada prisipildo tavo energija. Nors choreografija buvo sudėtinga, jums pavyko ją išpildyti“, – sakė komisijos narys Justas Kučinskas.

Projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalio akimirkos / LRT nuotr.

Antrąjį kartą ant parketo Dovydo ir  Melisos pora pasirodė su lindyhopo šokiu. Pasak komisijos narių, būtent šiame šokyje Dovydas galėjo atskleisti savo greitį. „Neįtikėtina, kaip įmanoma per savaitę išmokti šokį tokiu tempu. Dovydai, tai tavo šokis, nereikalaujantis laikysenos. Galėjai parodyti savo šypseną ir greitį“, – sakė komisijos narė Lina Chatkevičiūtė.

„Šiame šokyje abudu esate profesionalai“, – pridūrė Virginijus Visockas.

Pirmasis šios poros šokis buvo įvertintas 27 balais, antrasis – 29.

Projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalio akimirkos / LRT nuotr.

Projekto lyderiais laikomi Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis pirmajam šokiui taip pat pasirinko džeivą. Už puikų šokio atlikimą komisijos nariai jiems skyrė 29 balus.

Tiesa, antrasis poros šokis – bačata – komisijos narius ir žiūrovus sužavėjo dar labiau. Pasirodymo pabaigą vainikavo aistringas poros bučinys, po kurio daugeliui kilo klausimų.

„Manau, kad šįkart šokio vinis buvo ne pats šokis, o kas kitas... Gal perduosiu žodį meilės ekspertui Justui“, – juokavo komisijos narė L.Chatevičiūtė.

„Šįkart man nepavyko būti vertintoju, aš buvau žiūrovas. Norėjau, kad šokis nesibaigtų, man buvo tikrai gera į jus žiūrėti“, – komentavo Justas. Kartu su kitais komisijos nariais jie porai skyrė 29 balus.

Projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalio akimirkos / LRT nuotr.

Trečioji, į finalą patekusi Katerinos Varopaj ir Edgaro Vegio pora, pirmajam pasirodymui pasirinko tango. Komisijos nariai pastebėjo, kad šiame šokyje dominavo ne turėjęs vesti Edgaras, o Katerina.  Už šį pasirodymą jiems skirtas 21 balas.

Sušokę antrąjį šokį – rokenrolą – Katerina ir Edgaras buvo įvertinti 23 balais. „Šiame šokyje Edgaras galėjo atsipalaiduoti. Būtent tai ir pastebėjau“, – sakė komisijos narė L.Chatkevičiūtė.

„Tai buvo geros nuotaikos šokis. Tiesa, jis buvo lengvas, kiek panašus į džeivą. Norėjosi tikresnio rokenrolo“, – pridūrė Virginijus Visockas.

Projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalio akimirkos / LRT nuotr.

Sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė su partneriu Edvinu Belousovu pirmoje dalyje taip pat sušoko tango šokį, kurį teko šokti dar trečioje projekto laidoje. Šis pasirodymas įvertintas 22 komisijos narių balais.

„Sveikinu, kad šokate pusfinalyje. Nors koją kiek pakišo jaudulys, šokis buvo įdomus ir nuo pat pradžių prikaustė mano dėmesį ir išlaikė jį iki pat pabaigos“, – sakė komisijos narys V.Visockas.

Antrą kartą ant parketo Dovilės ir Edvino pora pasirodė su salsos šokiu. Ritmingas Karibų šokis kaitino salės atmosferą ir sulaukė 24 balų.

Deja, šie pasirodymai komisijos narių ir žiūrovų neįtikino, tad porai teko projektą palikti.

 

„Šok su žvaigžde“ pusfinalis (15 nuotr.)
+9