„Šok su žvaigžde“ pusfinalis: durys į didįjį finalą užsitrenkė Katerinai Voropaj ir Jurgiui Brūzgai

Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj / Justino Stacevičiaus / LRT nuotr.
Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj / Justino Stacevičiaus / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-18 20:45
AA

Šeštadienio vakarą „Šok su žvaigžde“ pusfinalyje virė įtempta likusių keturių šou porų kova. Projekto pusfinalyje susirungusios stipriausios dalyvių poros stengėsi įrodyti, kad yra vertos keliauti į finalą. Vis dėlto viena pora turėjo palikti šou – susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad mažiausiai palaikymo sulaukė ir didžiajame finale nepasirodys Katerinos Voropaj ir Jurgio Brūzgos pora.

„Šok su žvaigžde“ dėl išlikimo varžėsi dešimt savaitgalių iš eilės savo talentą įrodę šokėjai: sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj ir atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker.

Praėjusį savaitgalį, susumavus dviejų laidų komisijos ir žiūrovų balus, projektą netikėtai paliko lyderiais laikyta pora. Dešimtojoje laidoje pasitraukė choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė.

Žmonės.lt skaitytojus kvietė dalyvauti apklausoje ir pasisakyti, ką jie laiko favoritais:

Keturios poros šeštadienio vakarą varžėsi dėl kelialapio į projekto finalą – jau gruodžio 25-ąją paaiškės, kas taps „Šok su žvaigžde“ nugalėtojais. Sukūrę vienuolika įspūdingų šokių, įveikę „Teisėjų iššūkį“, pusfinalininkai stengėsi įrodyti, kad yra verti nugalėtojų titulo.

Šį šeštadienį dalyviai atliko po du pasirodymus: pademonstravo ankstesnėse laidose jau matytą ir po vieną naują šokį.

Vakaro eigoje, kaip ir kiekvieną savaitgalį, televizijos žiūrovų laukė muzikinė staigmena. „Šok su žvaigžde“ pusfinalyje ant šokių parketo pasirodė Monika Pundziūtė-Monique.

„Šok su žvaigžde“ pusfinalis / Justino Stacevičiaus / LRT nuotr.

Keturių geriausių porų pasirodymus projekto pusfinalyje stebėjo, vertino ir komentavo sportinių šokių profesionalai.

Vienuoliktame šokių vakare dalyvius vertino Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas ir daugkartinė Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionė Eglė Visockaitė.

Kaip ir kiekvienoje laidoje, svarbi ne tik profesionalų komisija – savo balsą už patinkančią porą buvo kviečiami atiduoti ir projekto žiūrovai.

„Šok su žvaigžde“ pusfinalyje – keturių porų kova (31 nuotr.)
+25