„Šok su žvaigžde“ triumfavo Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis

Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.
Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-25 21:00
AA

Per Kalėdas, gruodžio 25-ąją, LRT televizijos žiūrovai džiaugėsi ypatingu vakaru – didžiuoju „Šok su žvaigžde“ finalu. Trys geriausios poros bandė įrodyti, kad yra verti trečiojo projekto sezono nugalėtojų titulo. Jį iškovojo aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis.

Finalinėje laidoje dėl geriausios šokėjų poros vardo varžėsi sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis ir atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) su Viktorija Šeinker.

Vis tik daugiausiai žiūrovų ir komisijos palaikymo gavo bei šou nugalėtojais tapo Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis.

„Šok su žvaigžde“ triumfavo Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.
„Šok su žvaigžde“ triumfavo Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.

Visi jie per tris projekto mėnesius įveikė vienuolika laiptelių, sukūrė gausybę nepakartojamų šokių ir pelnė žiūrovų bei komisijos narių simpatijas. Primename, kad per plauką nuo finalo liko dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. Iš projekto jie pasitraukė praėjusią savaitę vykusiame pusfinalyje.

Norbertas Liatkovskis (Norbė) su Viktorija Šeinker / Domanto Umbraso | LRT nuotr.

Šventinėje „Šok su žvaigžde“ laidoje finalininkai turėjo atlikti net po tris šokius. Vieną šokį poroms parinko projekto teisėjai, antrąjį kartojamą šokį pasirinko patys dalyviai, o trečiasis – dar niekur nematytas laisvo stiliaus šokis, kuriame dalyviai turėjo pademonstruoti ne tik preciziškus šokių žingsnelius, bet ir originalumą.

Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.
Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič / Domanto Umbraso | LRT nuotr.

Finalinėje laidoje dalyvauja visi keturi projekto teisėjai. Dalyvius vertins Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas bei daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

„Šok su žvaigžde“ finalas / Domanto Umbraso | LRT nuotr.

Iki šiol komisijos ir žiūrovų balai buvo sumuojami, tačiau „Šok su žvaigžde“ finale komisija turės tik patariamąsias teises. Tai reiškia, kad projekto nugalėtojų porą išrinko ne kas kitas, o televizijos žiūrovai.

Vakaro eigoje televizijos žiūrovų laukė ir ne viena staigmena. Ant šokių parketo sugrįžo antrojo sezono „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja KaYra, kuri atliko šokį kartu su šokių partneriu, profesionaliu šokėju Justu Girdvainiu. „Šok su žvaigžde“ eteryje taip pat pasirodė grupė „The Roop“ ir dainininkė Inga Jankauskaitė.

„The Roop“ / Justino Stacevičiaus | LRT nuotr.

Pagal projekto taisykles žiūrovų balsai iki finalo nėra atskleidžiami, tačiau sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną, visų dvylikos laidų balsai bus paviešinti.

Fotogalerija:

„Šok su žvaigžde“ finalas (79 nuotr.)
+73