„Šok su žvaigžde“ vėl triumfavo KaYra, šou paliko A.Eisimantas ir I.Konopliovaitė

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis, Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič LRT nuotr.
Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis, Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-14 21:01
AA

Šį šeštadienį šou „Šok su žvaigžde“ gerbėjai turėjo atsisveikinti su dar viena pora. Daugiau šio projekto šokių aikštelėje nebeišvysime Arnoldo Eisimanto ir Ievos Konopliovaitės.

Septintoje „Šok su žvaigžde“ laidoje pasirodė floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, aktorius Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas.

Šokėjus vertino Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, treneris Virginijus Visockas ir Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas.

Šį šeštadienį komisijos narius vėl ypatingai sužavėjo Kristinos ir Justo pasirodymas. Šokdami Vienos valsą judesio išraiška jiedu bandė paliesti opią temą – alkoholizmą šeimoje. Teisėjai jiems skyrė maksimalų balų skaičių – 30. Priminsime, kad praėjusį savaitgalį „Čia čia čia“ sušokusi Kristinos Radžiukynaitės-KaYros ir Justo Girdvainio pora surinko 28 balus. Komisija dalyviams skyrė pirmąją vietą, žavėjo viskas – nuo stilistikos iki šokio tikslumo.

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / E.Blaževič LRT nuotr.

Šį šeštadienį komisijos komplimentų taip pat sualukė Dovydo Laukio bei Melisos Vaškovič sušoktas džaivas. 

„Puikiai padirbėta, labai geras, dinamiškas ir tuo pačiu lengvas šokis. Man labai patiko, pastabų neturiu“, – sakė komisijos narė Eglė Visockaitė. „Jūs tikrai stebinat!“, – pridūrė tituluotas šokėjas, komisijos narys Justas Kučinskas. Kartu su kitais komisijos nariais jis šiai porai skyrė 28 balus.

Dovydas Laukys ir Melisa Vaškovič / E.Blaževič LRT nuotr.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė praėjusią savaitę sužibėjo sušokę pasodoblį, o šįkart kvikstepas tapo paskutiniu poros šokiu šiame projekte. Arnoldas ir Ieva pelnė 22 balus ir atsisveikino su šokių šou.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič LRT nuotr.
7-oji projekto „Šok su žvaigžde“ laida (11 nuotr.)
+5