Šokėja Edita Daniūtė vienų metų Romeo krikštijo vyro gimtinėje: sužadėtinį teko įtikinti dėl šventės

Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli sūnaus krikštynų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli sūnaus krikštynų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-04 11:16
AA

Autentiškame Italijos kalnų miestelyje Castelvecchio, mažytėje bažnytėlėje, su artimiausiais žmonėmis praėjusį šeštadienį savo vienų metų Romeo pakrikštijo šokėjai Edita DANIŪTĖ (37) ir Mirko GOZZOLI (41). Tarp svarbiausių svečių – jų dukros Evita (9) ir Brenda (6).

Toskanos regione esančiame Livorne gyvenanti šeima mažylį krikštyti apsisprendė prieš keletą mėnesių – aplankę Castelvecchio gyvenančius Mirko artimuosius. „Jo tetos pradėjo klausinėti, kada krikštysime Romeo. Anksčiau sužadėtinis sakydavo, kad sūnus paaugs ir pats nuspręs, ar to nori, – pasakoja Edita. – Aš jį tikindavau, kad tai – tėvų pareiga. Po tos viešnagės pasikeitė ir jo nuomonė –nusprendėme, kad Romeo krikštysime nieko nelaukdami ir – tame kalnų miestelyje, nes tose apylinkėse Mirko augo, iki šiol gyvena jo giminės. Be to, tai – be galo graži vieta: kaip iš Italijos reklamos.“

Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli sūnaus krikštynų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Per ceremoniją bažnyčioje jiems teko gerokai paprakaituoti, nes Romeo nebuvo nusiteikęs tyliai sėdėdamas iškęsti visų pamaldų. Visi atsipalaidavo, kai prasidėjo linksmoji dalis. Šventinei vakarienei, kurioje dalyvavo apie dvidešimt artimiausių žmonių, stalai buvo ištiesti kiemelyje po citrinmedžiais. Mirko mama mirusi, tad vaišes šventei pasišovė paruošti jo tetos. Jų perkalbėti nepavyko. Svečiai, tarp kurių buvo ir Editos bei Mirko tėčiai, mėgavosi gardžiu naminiu tradiciniu itališku maistu ir vietos vynu. „Buvo tobula“, – džiaugiasi Edita.

Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli sūnaus Romeo krikštynos (16 nuotr.)
+10