Šokėja J.Šeremet: sužadėtuvės per 3 savaites, žlugusios vestuvės Maldyvuose ir likimo siųstas kūdikis

Jelena Šeremet su vyru Karo ir dukra Amira / Dariaus Kučio, Kamilės Paukštės ir Linos Loo nuotr.
Jelena Šeremet su vyru Karo ir dukra Amira / Dariaus Kučio, Kamilės Paukštės ir Linos Loo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-03 09:06
AA

Dalis žmonių likimo sąvoką vertina skeptiškai, dalis ranka nemoja, tačiau juo pernelyg nepasikliauja, o kai kurių gyvenimas, rodos, yra tikrų tikriausias jo patvirtinimas. Viena tokių – rytietiškų šokių studijos „Sultana“ įkūrėja, šokėja ir teisėja Jelena Šeremet. Likimas įsikišo ir į Jelenos karjerą, ir į asmeninį gyvenimą. Netikėtai atgimė ryšys su bendramoksliu ir lyg stebuklas užsimezgė nauja gyvybė, nors gydytojai sakė – nepavyks. Ji juokiasi, kad net žlugęs vestuvių Maldyvuose planas – likimo pirštas. Apie visa tai – portalo Žmonės.lt interviu.

Rytietiškų šokių vėliavnešė

Jelena Šeremet – profesionali rytietiškų šokių šokėja, choreografė, pedagogė, tarptautinė teisėja ir renginių organizatorė, šioje srityje besisukanti jau 17 metų. Portalui Žmonės.lt ji pasakoja, kad čia pateko gana atsitiktinai – netyčiomis sužinojo apie rytietiškų šokių pamokas, tačiau iš pradžių ją ribojo baimė.

„Galvojau – kaip aš šoksiu, jei neturiu kostiumo? Vis tik vieną dieną išgirdau apie tai šnekančias moteris, – prisimena Jelena. – Priėjau paklausti, kaip reikia rengtis, o jos paėmė mane