Šokėja Kristina Tarasevičiūtė: „Su vilnos suknele nuotaka nesušaltų net šalčiausią žiemos dieną“

Kristina Tarasevičiūtė / Robertino Valiulio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viešbučio „Neringa Vilnius“ bibliotekoje ketvirtadienio vakarą tvyrojo šventinė atmosfera. Svečiai ne tik stebėjo kūrėjos Gitanos Vyšniauskienės („Gitana Felt“) autorinės kolekcijos pristatymą, bet ir kartu su autore kūrė originalius eglės žaislus iš veltinio.

Kūrėja Gitana Vyšniauskienė pristatė dviejų dalių kolekciją: pirmoji buvo skirta dienai, antroji – vakarui, ypatingoms progoms. Dvylika vilnos ir šilko ansamblių, grojant saksofonistui Gintarui Remeikiui, demonstravo balerinos bei šokėjos: Kristina Tarasevičiūtė, Inga Cibulskytė, Gintarė Kudarauskaitė, Ignė Rėklaitytė-Grybienė, Laura Kazielaitė, Kristina Vasilevskaja. Modeliams makiažą kūrė „Makeup secrets“ akademijos meistrų komanda.

„Vilna – fantastiška žaliava, iš jos, kaip ir molio, galima nulipdyti bet ką, – sakė Gitana Vyšniauskienė. – Man vėlimas tarsi savotiška meditacija, savęs išraiška, nepakartojamas kūrybos procesas“. Kūrėjai patinka išbandyti naujas technikas, atrasti naujus atspalvius ir potėpius, nes, pasak jos, veltinio savybės tiesiog beribės.

Finalinį kolekcijos modelį – vestuvinę suknelę demonstravo žinoma baleto šokėja Kristina Tarasevičiūtė.

„Tikiu, kad vilkint tokią suknelę jaunoji nesušaltų net šalčiausią žiemos dieną“, – po kolekcijos parodymo šypsojosi Kristina Tarasevičiūtė.

Mergina prisipažino seniai negalvojanti apie prietarus, mat vestuvines sukneles jai tenka demonstruoti labai dažnai. Be to, Kristinai Tarasevičiūtei, kaip šokių ansamblio „Lietuva“ narei, jau eilę metų tenka Jaunosios rolė, atliekant vestuvinių šokių siuitą. Įdomu ir tai, kad per vestuves jaunųjų motinos dovanoja savo ištekinamoms dukroms Kristinos šokį – baleto solo numerį, klasikinį valsą.

Gitanos Vyšniauskienės suknelių kolekcijos iš vilnos ir šilko pristatymas (37 nuotr.)
+31

„Tai – labai jautri, išskirtinė vestuvinė dovana“, – neslėpė šokėja.

Pašnekovė šypsojosi, jog turbūt neatsirastų nė vieno baleto artisto, kuris neturėtų savo mėgstamų vilnonių kojinių.

„Pati net šokiams turiu specialiai man sukurtą ne vieną vilnonį komplektuką“, – sakė Kristina Tarasevičiūtė.

„Gitana Felt“ kolekcijos pristatymas / Robertino Valiulio nuotr.

Neretai mėgstanti ką nors gražaus ir sau pati susikurti, Kristina prisiminė, kad daugiau nei prieš dešimt metų ir jos neaplenkė veltų aksesuarų, skirtų puošti drabužiams mada.

„Tačiau labai greitai supratau, kad neturiu tam kantrybės, todėl negaliu atsistebėti Gitanos Vyšniauskienės kruopštumu ir kūrybingumu“, – sakė ne vieną renginį savo grožiu ir elegancija papuošusi baleto artistė.

Skaitykite daugiau