Šokėja Patricija Belousova su sužadėtiniu Alexandru taps tėvais – pora laukiasi pirmagimio

Patricija Belousova su sužadėtiniu Alexandru Ioneliu / Asmeninio albumo nuotr.
Patricija Belousova su sužadėtiniu Alexandru Ioneliu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-01 09:12
AA

2014 metų Lietuvos atstovė „Mis Visata“ grožio konkurse, profesionali šokėja Patricija Belousova (26) ir jos sužadėtinis, taip pat profesionalus šokėjas Alexandras Ionelis (26) gyvena džiugiu laukimu – pora laukiasi pirmagimio!

Džiugią naujieną Patricija paskelbė socialiniuose tinkluose. Ji skaičiuoja jau penktą nėštumo mėnesį. 

„Svajonės pildosi. Mes ir patys iki šiol dar negalime tuo patikėti.Tai taip tikra ir vis dėlto visiškai netikėta. Šiandien yra ta diena, kai norime pasidalinti šia puikia žinia. Prieš penkis mėnesius manyje pradėjo plakti antra maža širdelė. Aleksas ir aš būsime tėvai. Tai viena gražiausių ir brangiausių dovanų, kurią mums galėjo duoti Dievas. Tai – tikra magija. Mama ir tėtis džiaugsmingai laukia mažylio“, – socialiniame tinkle rašė Patricija, pasidalinusi keliomis laukimo nuotraukomis.

Žmonės.lt primena, kad pora susižadėjo birželį Dubajuje, kuriame kartu atostogavo. Vieną vakarą jiedu lankėsi prabangiame restorane, o piršlybos įvyko 54-ame to pastato aukšte.

Ant Patricijos rankos suspindo įspūdingas sužadėtuvių žiedas, o ji mylimajam be jokios abejonės ištarė „taip“.

P.Belousovos širdies draugas mylimosios rankos paprašė priklupęs ant kelio, įspūdingoje vietoje, kur Patricijai sėdint ant išpuoštų sūpynių už nugaros matėsi kvapą gniaužiantis naktinio Dubajaus vaizdas.

„Šios atostogos buvo stebuklingos. Būdama pačioje Dubajaus širdyje aš pasakiau „taip“. Gyvenimas yra kupinas netikėtumų ir gali sukelti šypseną pačiu netikėčiausiu metu. Atostogos baigėsi, tačiau būtent čia mes pradedame savo, kaip šeimos, etapą“, – tada su Žmonės.lt džiugia naujiena pasidalijusi sakė Patricija.

Patricija Belousova Dubajuje susižadėjo su mylimuoju Alexu (4 nuotr.)
+1