Šokėjai M.Valinovič ir R.Narkevič laukiasi pirmo vaiko: dėl lyties labiausiai nustebo jų mamos

Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič / @yehor.photo.people ir  Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr.
Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič / @yehor.photo.people ir Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr.
Deimantas Čeplinskas
Šaltinis: Žmonės
2023-07-08 08:59
AA

Praėjusią vasarą vestuves iškėlę šokėjai Melisa Valinovič ir Rafal Narkevič iš pradžių turėjo prisijaukinti vyro ir žmonos statusą, o jau netrukus pasitiks dar vienas džiaugsmo, bet kartu ir atsakomybės kupinas permainas – taps tėvais. „Kai pagalvoju, kad mūsų gyvenimas tuoj apsisuks 180 laipsnių ir jau būsime nebe dviese, aplanko jauduliukas“, – šypsosi Rafal. Su portalu Žmonės.lt jis pasidalijo mintimis apie būsimą tėvystę ir naują etapą žyminčios fotosesijos kadrais.

Naujiena, kad taps tėvais, šokėjus M.Valinovič ir R.Narkevič pradžiugino praėjus keliems mėnesiams po to, kai jiedu tapo vyru ir žmona – 2022-ųjų rugpjūtį mylimieji susituokė, o tų pačių metų gruodį sužinojo, kad laukia dar vienas džiugus gyvenimo etapas. Portalui Žmonės.lt Rafal pasakojo, kad Melisa kurį laiką tai juo jo nuslėpė, o kai jau ištaikė progą pranešti, jog laukiasi, vyras pats netikėtai tai ėmė ir... atspėjo.

„Kažkurį penktadienį Melisa sako – nusiperkame nealkoholinio šampano, noriu atšvęsti savaitgalį (turėjome lažybas-susitarimą, kad nuo rugsėjo iki naujųjų metų nevartosime alkoholio). Grįžę namo bei pasiruošę filmo vakarui atsidarome šampano butelį ir ji sako: „Ar žinai, ką švęsime?“ Sakau: „Žinoma. Tu nėščia.“ Nežinau, kodėl taip pasakiau, gal kažkiek blefavau, bet, pasirodo, atspėjau“, – ypatingą dieną prisiminė R.Narkevič.

Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič / @yehor.photo.people nuotr.

Duodamas interviu portalui Žmonės.lt, Rafal neslėpė – su mintimi, kad jau netrukus į pasaulį pasibels naujas šeimos narys, apsiprasti nebuvo lengva.

„Labai apsidžiaugėme, nors patikėti, kad aš būsiu tėtis, man iki šiol yra sunku. Atrodo, kaip ir viskas aišku – turėsime mažylę, ko čia nesuprasti. Bet kai pagalvoju, kad mūsų gyvenimas tuoj tuoj apsisuks 180 laipsnių ir jau būsime nebe dviese, tai aplanko jauduliukas. Jausmas, kad netrukus mūsų gyvenimas turėtų prasidėti iš naujo, o ir iš tikrųjų, kažkam jis juk ir prasidės“, – mintimis apie būsimą šeimos pagausėjimą dalijosi žinomas šokėjas.

Melisa pirmos savo ir Rafal atžalos šiuo metu laukiasi septintą mėnesį. „Mažylė jau spardosi kaip pasiutusi. Melisa kartais net krūpteli nuo kokio nors netikėto pareiškimo pilve“, – šyptelėjo R.Narkevič.

Tačiau, anot pašnekovo, pats nėštumo laikotarpis – gana sklandus: „Melisa jaučiasi gerai, tas svarbiausia. Pilvas pučiasi vis labiau ir labiau, darosi sunkiau miegoti, ilgesnės distancijos reikalauja vienos kitos pertraukos atsikvėpimui, bet ji šaunuolė, aktyvaus gyvenimo tempo dar neatsisakė. Kovo gale aplankėme Berlyną, o gegužės mėnesį buvome Paryžiuje.“

Melisa Valinovič / Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr.

Rafal patikino – pasiruošimas būsimai tėvystei jau pačiame įkarštyje. Juk laiko iki tos dienos, kai vaikelis išvys pasaulį, lieka vis mažiau.

„Nupirkome beveik visus būtiniausius daiktus. Melisa jau turi atskirą knygų apie nėštumą ir motinystę biblioteką. Aplinkoje yra daug tėvelių mūsų bendraamžių, kurie noriai pasidalina patarimais. Aišku, kiekvienas mažylis – individuali asmenybė, kaip bus – neatspėsi, bet patarimų bagažą susikrovėme tikrai nemažą.

Melisa jau išėjo į dekretines atostogas, bet atostogomis to dar nepavadinsi. Galima drąsiai sakyti, kad dabar – finišo tiesioji, tai ramiai nebūsi, lakstai, kuitiesi, nes nori, kad viskas būtų paruošta“, – portalui Žmonės.lt pasakojo R.Narkevič.

Pora jau žino vaiko lytį – sutuoktiniams gims mergaitė. Rafal iki šiol su jauduliu prisimena akimirką, kai Melisa jam tai pranešė. Tuo metu mylimieji lankėsi Berlyne.

„Kažkurį vakarą prieš gulant miegoti nuo Melisos gavau dovanėlę – rožinį kūdikio kombinzonėlį. Nors atrodo nieko ypatingo, bet akimirka – jautri.

O mūsų reakcija buvo paprasta – džiaugsmas. Manau, kad nesvarbu kas gims, svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas“, – portalui Žmonės.lt pabrėžė pašnekovas.

Artimiausiam šeimos ratui šokėjai surengė ir kūdikio lyties atskleidimo šventę. Pasirodo, daugeliui joje dalyvavusių žinia, kad gims mergaitė, buvo itin netikėta.

„Trakuose išplaukėme laivu. Surengėme kelis žaidimus, vienas jų buvo balsavimas už lytį. Iš 10 žmonių tik 2 atspėjo. Visi tikėjosi berniuko – galbūt dėl to, nes mano pusėje beveik visi „bičai“. Mūsų mamos nustebo – turbūt labiau nei mes patys“, – šyptelėjo R.Narkevič.

Žinodami, kas gims, šokėjai mažylei jau renka ir vardą. Vis dėlto Rafal prisipažino – rasti bendrą sprendimą kol kas nelengva.

„Jau turime favoritus, tik bėda ta, kad man ir Melisai patinkantys vardai yra skirtingi. Tai šiuo metu bandome prisijaukinti vienas kito pasirinkimus. Laiko dar turime, tai matysime, kaip bus. Jei neišsirinksime, spręsime pamatę mažylę“, – svarstė R.Narkevič.

Jau žinodami, kad taps tėvais, sutuoktiniai viešėjo Paryžiuje. Ši kelionė buvo ypatinga dar ir dėl to, kad pora jos metu įsiamžino romantiškoje ir naują gyvenimo etapą žyminčioje fotosesijoje Eifelio bokšto fone.

„Kelionę turėjome įsigiję iš anksčiau. Kadangi Melisa jautėsi gerai, nebuvo minčių neskristi. Pačia kelione labai džiaugiamės: Paryžius – nuostabus miestas. Kadangi buvome tik kelias dienas, dar daug ko nepamatėme, todėl ateityje planuojame į meilės sostinę sugrįžti.

Mintis įsiamžinti kilo pamačius draugų nuotraukas, kurios mums labai patiko, taigi paprašėme jų fotografo kontakto ir su juo susisiekėme. Kadangi fotosesija vyko saulei tekant, tai prie bokšto jau turėjome būti 5:45 val. ryte“, – atskleidė Rafal.

Paprašytas įvertinti metus po savo ir Melisos vestuvių, jis pabrėžė, kad šie prabėgo išties greitai, tačiau spėjo padovanoti daug patirčių: „Atsigręžus į tą laiką – buvo daug nuveikta. Trumpiau tariant – metai buvo smagūs! Pakeičiau darbą, kartu su Melisa spėjome sudalyvauti LRT projekte „Miuziklo garsai“. Atšventėme mano 30-metį! Šiek tiek pakeliavome. O didžiausias metų įvykis – dar prieš akis. Kol kas važiuojame pagal planą, tai mėgaujamės ir džiaugiamės.“

Ir nors pora tebelaukia pirmagimės, Rafal portalui Žmonės.lt prasitarė, kad su žmona piešdami ateities planus svajoja apie gausią šeimą: „Kadangi tiek aš, tiek Melisa turime brolius, tai ateityje norėtume turėti bent du vaikus – mums atrodo, kad dviems augti yra smagiau.“

Fotogalerija:

Pirmagimės laukiantys šokėjai Melisa Valinovič ir Rafal Narkevič (5 nuotr.)
@yehor.photo.people nuotr.
+2

Akimirkos iš 2022 metais vykusių vestuvių:

Šokėjų Rafal Narkevič ir Melissa Valinovič vestuvės Lentvaryje (37 nuotr.)
+31