Šokėjas Dainius Dimša užkeikė Katažinos „mersą“

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jausmai LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ užsimezga ne tik tarp kartu šokančių porų. Į keistą trikampį pateko profesionalus šokėjas Dainius Dimša, jo šokių partnerė Katažina ir... jos automobilis „Mercedes“.

Nuo vasaros, kai Katažina su Dainiumi pradėjo repetuoti šokius, Dainiui iš karto užkliuvo dainininkės ratai. 

„Dainius man pradėjo priekaištauti, kad ne tą automobilį nusipirkau, kad jis braška, girgžda, kad iš viso „mersas“ – ne mašina. Kalbėjo, kalbėjo ir prikalbėjo. Užkeikė“, – pasakoja Katažina.

Pastarąjį mėnesį su automobiliu pradėjo dėtis patys netikėčiausi dalykai. Iš pradžių su savo „mersu“ mergina pateko į vieną avariją, paskui – į kitą, o dar nespėjus jo suremontuoti, dainininkės automobilis taip užsikirto, kad kelios dienos meistrai negali jo užvesti.

„Net nesuranda, kas jai atsitiko. Neužsiveda kaip užkeikta“, – pasakoja be ratų likusi mergina.

Jau kuri laikas Katažina priversta gaudyti taksi. „Štai suskaičiavau, kad per vieną dieną pravažinėjau 100 litų. Brangus malonumas ir nepatogus“.

Jau 14 metų vairuojanti Katažina automobilius laiko viena iš didžiausių savo aistrų. „Man patinka vairuoti, tai mane ramina, patinka rūpintis savo automobiliu. Jei tik užsidega kokia raudona lemputė – iš karto važiuoju į servisą. Salonas visada tvarkingas, švarutėlis, keliantis man nuotaiką. Todėl labai laukiu, kad jis vėl grįžtų pas mane, kai meistrai nuims Dainiaus užkeikimą“, – kvatojosi Katažina. 

Skaitykite daugiau