Šokėjas Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra susilaukė antro vaiko: atskleidė dukros vardą

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Choreografo, grupės „Twosome“ nario Pauliaus Šinkūno šeimoje – džiugios naujienos. Kartu su mylimąja Andra Litvinaite jiedu susilaukė antro vaiko.

Šią žinią P.Šinkūnas patvirtino portalui Žmonės.lt. Choreografas, atskleidė, kad liepos 13-ąją jų šeimą papildė dukra. 

„Aš gyvenime gavau viską, ko gali norėti. Pradžiai gavau sūnų, o tada – dukrelę Išsilydymui“, – Žmonės.lt  su šypsena veide sakė šokėjas. 

Mergaitei Paulius ir Andra išrinko skandinavišką vardą – pavadino Signe.

Džiugia žinia ir dukrelės nuotrauka P.Šinkūnas pasidalijo ir socialiniame tinkle „Instagram“. Paulius dėkojo mylimajai už didžiausias gyvenimo dovanas – atžalas. 

„Andra, tu nuostabi! Myliu tave to the moon and back (iki mėnulio ir atgal – aut. past.)“, – gražių žodžių negailėjo dabar jau dviejų vaikų tėtis. 

Pirmagimiui Pauliaus ir Andros sūnui Benui sausio mėnesį sukako dveji. 

Dar neseniai  portalui Žmonės.lt P.Šinkūnas pasakojo, jog laukdami antros atžalos jiedu su Andra gyvena pakiliomis emocijomis. 

„Jaučiamės puikiai. Labai laimingi, kad turėsime porelę“, – tąkart komentavo choreografas. 

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra / Asmeninio archyvo nuotr.

P.Šinkūnas interviu su Žmonės.lt  yra pasakojęs, jog kokybiškas laikas su šeima jam  – pats svarbiausias.

„Stengiuosi sūnui ir Andrai skirti visą laisvą savo laiką. Artimiausi mane labai palaiko, jei nepalaikytų, manau, tiek laiko grupei „Twosome“ ar kitiems reikalams neskirčiau. Juk viskas turi savo kainą. Vis kartoju, kad esu dėkingas už tą nuolatinį postūmį ir supratimą, kurį gaunu visu šimtu procentų. 

Mūsų su Andra atveju, esame pakankamai skirtingi, tačiau susieti panašių pomėgių. Vienas kitą papildome, mėgstame pasikalbėti, pasvajoti“, – pasakojo šokėjas.

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.

Paulius ir Andra kartu jau dvylika metų.

„Galiu drąsiai pasakyti, jog santykių karantinas absoliučiai nepakeitė. Kartu mėgstame būti, todėl tai – anoks iššūkis. Pirmagimio susilaukėme prieš dvejus metus, o iki to laiko net dešimtmetį bendravome, gyvenome, įsirenginėjome namus“, – anksčiau interviu apie santykius su mylima moterimi yra kalbėjęs Paulius.

Paulius Šinkūnas su šeima (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau