Šokėjos Ivetos Lukošiūtės gyvenime – permainos: laukiasi pirmagimio

Iveta Lukošiūtė / AOP nuotr.
Iveta Lukošiūtė / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-03 20:17
AA

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti šokėja, buvusi šokių kolektyvo „Žuvėdra“ narė Iveta Lukošiūtė (35) gyvena džiugiomis permainomis. Moteris pranešė, kad laukia pirmagimio.

Šeštadienį socialiniame tinkle „Twitter“ I.Lukošiūtė paskelbė, kad laukiasi berniuko. Taip pat, moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje matomas suapvalėjęs nėštukės pilvukas.

Akivaizdu, kad ji – iš tiesų laiminga moteris. Nuotaikingame kadre I.Lukošiūtė pozuoja su pliušiniu meškiuku ir neslepia šypsenos.

Iveta Lukošiūtė

Iveta gimė ir užaugo Klaipėdoje. Šeimoje ji vienintelė šokėja. Tiesa, vaikystėje jai labiausiai patiko baletas, bet baleto mokykla buvo Vilniuje, o sportinių šokių klubas „Žuvėdra“ – gimtojoje Klaipėdoje. Būdama trylikos, Iveta paliko „Žuvėdros“ kolektyvą ir pradėjo šokti populiarioje grupėje XXL.

Sulaukusi 17 metų ji išvyko gyventi su mama į Čikagą, o ten lankė sportinius šokius su savo partneriu moldavu Ghermanu Mustucu, kuris ilgainiui tapo ir šokėjos širdies draugu.

Pora net du kartus tapo pasaulio profesionalų dešimties sportinių šokių čempionais. 2009-aisiais I.Lukošiūtė dalyvavo JAV šokių projekte „Manai, kad moki šokti“ bei buvo pasirodžiusi TV3 televizijos projekte „Šok su manimi“.