Šokiruojančios vestuvės: jaunikis prie altoriaus atkeliavo gulėdamas karste

Šokiruojančios vestuvės: jaunikis prie altoriaus atkeliavo gulėdamas karste / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
AA

Vestuvių esama visokių – klasikinių, modernių, o kartais – šokiruojančių ir gąsdinančių. Būtent tokiomis galima pavadinti vestuves, į kurių ceremoniją jaunikis atkeliavo gulėdamas karste. Jį atnešė geriausi draugai.

Atrodo, kad į savo vestuves karste atvykęs jaunikis kiek per rimtai pažiūrėjo į santuokos priesaikos žodžius „Kol mirtis mus išskirs“.

Šį šiurpų atvejį nufilmavo vienas vestuvių dalyvis, o vėliau vaizdo įrašą paskelbė „TikTok“ svetainėje.

„Ar tai laidotuvės? Ne, taip mano draugas nusprendė eiti prie altoriaus“, – taip platformos vartotojas pristatė vaizdo įrašą, kuris surinko daugiau nei 8 mln. peržiūrų.

Filmuotoje medžiagoje matyti po atviru dangumi vykusi ceremonija ir momentas, kai šeši šventės dalyviai iš bagažinės iškėlė karstą, o vėliau jį nunešė prie altoriaus. Vestuvių svečiai atrodė sutrikę dėl dėžės išvaizdos, nes manė, kad joje galėjo būti paslėptas lavonas.

Jie buvo šokiruoti, kai jaunikis iššoko iš karsto, padėto prie improvizuoto altoriaus.

Vaizdo įrašas platformoje greitai išplito, o jaunikio poelgis susilaukė didelio, bet nelabai palankaus atgarsio.

„Pasakyk, kad esi dramatiškas, nesakydamas, kad esi dramatiškas“, – apie jaunikį, kurio pavardė viešai neskelbiama, rašė vienas „TikTok“ vartotojas.

Žiūrovai nebuvo sužavėti šiuo triuku ir vadino jį „nepagarbiu“.

„Aš tiesiogine prasme atšaukčiau šias vestuves“, – pareiškė kitas asmuo, o trečias pareiškė, kad tai yra tikras pagrindas skyryboms.

Tuo tarpu kiti žmonės pastebėjo, kad karstą nešantys dalyviai atrodė „susigėdę“. Vienas kritikas pridūrė, kad karstas galėjo būti gotikinių vestuvių rekvizitas, tačiau neatrodė, kad jis tinka ceremonijai po atviru dangumi.

Neaišku, kaip nuotaka reagavo į būsimo vyro poelgį ir ar ji kaip nors prisidėjo prie tokio scenarijaus planavimo.

Skaitykite daugiau